Praktický lékař stomatolog
6. května 1373, Kojetín

Paní doktorka je ochotná, má příjemné vystupování, vysvětlí případný zákrok a je odbornice na svém místě, od té doby, co k ní chodím, mám se zuby minimální problémy

Je to moje zubní lékařka řadu let a jsem s ní velice spokojen. Příjemná, komunikativní. Odbornice na svém místě. Má ochotnou a příjemnou sestřičku. Vřele DOPORUČUJI!!!!!

Zvládne i děti.

vzdy profesionalni, vstricna a vyborna zubarka

paní doktorka je velmi příjemná,vždy pěkně upravená, já, která se bojím zubaře k ní chodím ráda, tak by měl vypadat lékař

Velmi příjemná, trpělivá a ochotná.

Paní doktorka i její sestřička jsou báječné. Nejenom, že si mne pamatují i když tam jdu jednou za dva roky, vždy jsou příjemné a usměvavé. Můj chrup je po návštěvě v její ordinaci absolutně v pořádku, vždy příjde na to, který zub mě trápí, aniž bych se o něm zmínila. Vždy mi poradila jak se o své zuby starat, pokud jsem něco zanedbala. Objednávací lhůta je adekvátní vůči množství pacientů, ale většinou je to do týdne.

Paní doktorka to umí i s malými dětmi i s těmi co se velmi bojí

Nejlepší stomatoložka, kterou znám, stejně jako sestřička Křepelková.Takoví kdyby byli všichni.....................

super