MUDr. Pavla Vlčáková

Gynekolog Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm

Dobrý den, navštěvovala jsem tuto paní doktorku (já jí říkám řeznice) asi 2,5 roku, poté už jsem toho měla dost, protože s jakýmkoliv problémem, s kterým jsem za ní přišla, mě poslala do P...E a ještě si za to své poradenství účtovala regulační poplatky a to mě ani nevyšetřila. Bohužel to byl můj 1. gynekolog, chodila jsem k ní od 16, takže si ten svůj strach z těchto prohlídek ponesu asi celý život....Paní doktorka je nesympatická, arogantní, neosobní, neprofesionální, sobecká, nepříjemná, neumí vyšetřit pacientku bez bolesti (jednou jsem po návštěvě u ní i krvácela)!!!! Když jsem za ní přišla s problémem, nepomohla mi, ani mi neporadila a napsala mi tu nejdražší antikoncepci s tím, že mi to prý pomůže, ale ještě se to zhoršilo, a tak jsem si našla jiného a lepšího doktora, kterého si nemohu vynachválit, mohu mu kdykoliv zavolat s problémem a on mi poradí i přes telefon, toho bych se u paní Vlčákové nedočkala, vždyť jen dovolat se k ní do ordinace je kumšt! Hrůza! Nedoporučuji!

Nepříjemná arogantní protivná doktorka!

Dnes mi bylo z jejího přístupu do breku.
Mimo to, že mi 2x dělala odběr, protože se vůbec nepodívala, proč jsem vlastně přišla, výstup ohledně mé změny pojišťovny a její komplikace z toho vyúsťující!, jsem dostala kárání za to, že tabletky na posílení imunity, které mi doporučila (pěkně drahé) jsem si dovolila koupit v lékárně ne u ni!

V minulosti jsem si zažila podobné situace, kdy jsem při nemoci dostala kázání jako bych byla nějaká pouliční šp*na, při čemž jsem ji hned řekla, že mám 4 roky jednoho stálého partnera! Stejně tak to podala i jemu, když se ji na chodbě ptal, jestli bude všechno v pořádku. Opravdu nikomu nepřeju její opovrhující pohledy, když se snažíte zjistit, jak mohla nemoc vzniknout!
Lituju, že jsem už po této zkušenosti nešla jinam.

Všechna čest perfektní sestřičce, díky které má p. "doktorka" tolik pacientek.

Jestli vám nevadí stresující bolestivá prohlídka, nulové informace a neprofesionální odměřený přístup, je p. Vlčáková ideální.

Vůbec není pravda, že paní doktorka si účtuje peníze navíc za poradenství apod. Je pravda, že paní doktorka je méně komunikativní, ale pokud se potřebujete na něco zeptat, proč se jednoduše nezeptáte? Líná huba, holé neštěstí, že? Naopak paní doktorka, pokud se jí něco nezdá, vás raději pošle do nemocnice. Poslala mě do nemocnice s podezřením na předčasnou porodní činnost, abych do rána předčasně neporodila a v nemocnici mi pan doktor sdělil, že kdyby to bylo na něm, vůbec by mě nepřijal, že je to dobré.Já jsem se však dobře necítila, takže si mě tam nakonec museli nechat, ale vidíte to. Raději přehnaná péče, než nedostatečná.

V žádném případě bych tuto lékařku nedoporučila nikomu! Čekací lhůty před vyšetřením nehorázné, přístup lékařky příšerný. S jedním a tím samým problémem jsem k ní chodila pomalu rok a půl, bez úspěchu. Po výměně lékaře všechno bez problémů - a nestačím se divit, jaký přístup může člověk zažít u jiného lékaře. Na problém bolestivého sexe mi doporučila sexuální abstinenci - bez jakékoli léčby..no co na to říct..Dítě si asi máme koupit v hračkářství...Možná jsou to jen mé negativní zkušenosti, nevím, ale soudě dle ostatních názorů v tom určitě nejsem sama...

S paní doktorkou nemám vůbec žádný problém. Je milá, ohleduplná. Jsem v její péči už přes 20 let, odrodila mě při prvním dítěti. Profesionální přístup.

Já mám s paní doktorkou i dobré zkušenosti .Sice občas neměla svůj den a nebyla nejhodnější , ale nikdy po mě nechtěla peníze za poradenství . Také mě dokázala psychicky podpořit . Jednou jsem tam přišla s těžkými problémy a sesypala jsem se , poněvadž jsem měla tušení ,že kvůli ex - přítelově nevěře jsem dostala nějakou pohlavní nemoc . Paní doktorka mě psychicky podpořila , byla na mě velice milá a vyšetřila mě bez problémů .

No já tedy taky nemůžu říct,že by chtěla peníze za poradenství.Poradila mi ohledně přírodní léčby zcela zdarma.Na rozdíl od jiných necpe hned na všechno syntetické hormony.

No nevím, ještě jsem se nesetkala s tím, že by po mně paní Vlčáková chtěla peníze za poradenství, to už si tady někdo pěkně přikreslil.

Mám pocit, že gynokolog by měl být jak specialista ve svém oboru, tak dobrý PSYCHOLOG HLAVNĚ PŘI TÉTO PROFESI! Myslím si, že pokud si člověk dá tu práci a má potřebu zde napsat svůj názor, mluví za vše.Paní doktorka v sobě namá lidský přístup.Jakýkoli problém, se kterým pacient příjde,je samozřejmě jeho problém za který si můžu sám i po dodržení všech hygienických návyků a vše kolem, co by s tím mohlo jen úzce souviset a jak tomu pro příště předejít se pádné odpovědi nedočká i po chronickém opakování.Při prohlídce mám pocit abych se už na nic neptala a co nejrychleji vypadla.
Prohlídka prsou, podle odběru krve a následného určení rduhu nasadit vyhovující antikoncepci, ultrazvuk, sledování a vyvarování se změn vývoje těla na základě určení např. špatné antikoncepce, upozornění na bolestivý odběr z čípku....s tímto pozitivním přístupem jsem se setkala jen z vyprávění jiných žen docházejících k jiným gynekologům, nikoli v ordinaci paní doktorky, což považuji za standart při prohlídce.
Děkuji za pozornost.

Nechápu pisatelky přede mnou, ale paní doktorka mi přijde v pohodě, určitě lepší než její kolega! Navíc má velké zkušenosti v oboru, neměnila bych :)