MUDr. Pavla Vlčáková

Gynekolog Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Nádražní 132, Frýdlant nad Ostravicí

Děkuji super prohlídky, nebolestivé. A příjemná paní doktorka. Znám z každodenního života. Lucie Motyka

Velmi bolestivé preventivní prohlídky, necitlivý a arogantní přístup při každé návštěvě. No s paní doktorkou opravdu jen hororové zážitky. Nyní chodím do ambulance pana doktora Mičaníka ve Frýdku, mám zdravé dítě a rozdíl v péči je tak markantní, že se divím, že má paní doktorka Vlčáková ještě nějaké pacientky. Sestřička velmi příjemná, ale bohužel, důležitá je péče lékaře!

K paní doktorce jsem chodila 2 roky a pořád jsem si stěžovala na bolesti v levém podbříšku. Zanedbala mou péči, protože mě pořádně nevyšetřila a v nemocnici mi zjistili 5cm cystu, která bohužel praskla. Musela jsem na operaci a po operaci jsem si opět stěžovala na bolesti. Místo pořádného vyšetření mi tvrdila, že bolesti jsou pooperační a dále, že to mohou být srůsty a přitom mě nikdy pořádně nevyšetřila. Neváhala jsem a šla jsem znova do nemocnice, kde mi zjistili další cystu. Naštestí odešla sama. Dnes už chodím k jinému lékaři a je to vše v pořádku. Doporučuji všem, aby jste přestoupili k jinému lékaři, protože zanedbává péči o pacienty.

Hezký den :), takže asi tak.. s paní doktorkou jsem nikdy neměla žádný problém, jen jsem chtěla, vzhledem ke svému věku, mladší doktorku, jsem dost stydlivá a protože mi bylo "divně" :D se ptát na některé věci paní Vlčákové, tak jsem se po dvou letech rozhodla jít k jiné gynekoložce- mladší... snad chápete co tím chci říct :) no a na první prohlídce u nové gynekoložky mi bylo zjištěno ultrazvukem, že mám uterus bicornis=dvourohou dělohu a ještě jiné "zajímavosti" :D. Je to pro ženu velmi důležitá informace, nechápu, jak je možné, že na to paní doktorka nepřišla, má nová gynekoložka se tomu velmi divila.. takže je už na vás, jaký si uděláte obrázek o paní MUDr. Vlčákové. PS: sestřička je skvěla :)

Nepříjemná arogantní protivná doktorka!

Dnes mi bylo z jejího přístupu do breku.
Mimo to, že mi 2x dělala odběr, protože se vůbec nepodívala, proč jsem vlastně přišla, výstup ohledně mé změny pojišťovny a její komplikace z toho vyúsťující!, jsem dostala kárání za to, že tabletky na posílení imunity, které mi doporučila (pěkně drahé) jsem si dovolila koupit v lékárně ne u ni!

V minulosti jsem si zažila podobné situace, kdy jsem při nemoci dostala kázání jako bych byla nějaká pouliční šp*na, při čemž jsem ji hned řekla, že mám 4 roky jednoho stálého partnera! Stejně tak to podala i jemu, když se ji na chodbě ptal, jestli bude všechno v pořádku. Opravdu nikomu nepřeju její opovrhující pohledy, když se snažíte zjistit, jak mohla nemoc vzniknout!
Lituju, že jsem už po této zkušenosti nešla jinam.

Všechna čest perfektní sestřičce, díky které má p. "doktorka" tolik pacientek.

Jestli vám nevadí stresující bolestivá prohlídka, nulové informace a neprofesionální odměřený přístup, je p. Vlčáková ideální.

K paní doktorce chodím již několik let, nicméně teď si hledám jiného gynekologa. Není to z toho důvodu, že by mi nevyhovovala, ale měním bydliště. Vše, co se zde píše, je pravda. Paní doktorka toho moc nenamluví, nemá příliš zájem o pacientky, její ordinační hodiny jsou příšerné a čekací doba se neustále prodlužuje (nyní asi 1,5 hod). Nicméně vždy, když jsem ji navštívila s nějakým problémem, hned napoprvé mi předepsala léky, které mi pomohly. Např. teta říkala, že její lékař ji vezme stěr a ona pak v bolestech čeká týden na výsledky. Paní doktorka má také dobrý přehled co se týče nových výrobků na trhu. Jinak si myslím, že kdyby paní doktorka neměla takovou úžasnou sestřičku, ani zdaleka by neměla tolik pacientek jako má teď.

Paní doktorka je chladná, neumí jednat s pacienty, když se na něco zeptám jde to s ní jak s chlupaté deky a dívá se na mě jako kdybych měla za pět minut umřít. Paní doktorce vůbec nevěřím, místo vyšetření a vysvětlení diagnozy si v kartě čmárá barevné kolečka jak dítě ve školce. Měla jsem si změnit lékaře dřív, mnohému bych předešla. Jediné plus na ordinaci paní doktorky je sestřička ,ta je skvělá.

Necitlivá, arogantní a povýšená, pokud mám nějaké dotazy, vždy mě jen odbyde a připadá mi, jakobych ji těmi dotazy obtěžovala. Když chci něco vysvětlit, odbyde mě jednou strohou větou, nemá lidský přístup a necítím se u ní dobře. Ještěžě alespoň sestřička je moc milá. Doktorku ale rozhodně nedoporučuji!

K paní doktorce jsem chodila, je opravdu velmi strohá, vyšetření ultrazvukem jsem se nedočkala, zašla jsem jinam a zjistili mi myomy, které musely jít hned ven. Také jsem byla objednaná za čtrnáct dní a ačkoli na mě mají číslo, tak se neobtěžovali mi dát vědět, že si paní doktorka bere čtrnáctidenní dovolenou a že teda netřeba chodit... no comment.

Já s paní doktorkou po lidské stránce nemám špatnou zkušenost. Ale po profesní ano. Myslela jsem, že je i dobrou lékařkou, která ví co dělá, ale bohužel po změně bydliště a změny svého gynekologa, který mě poslal i na speciální vyšetření na COP mi byly zjištěny přednádorové změny těžkého stupně, jsem změnila názor. Měla jsem už problémy u paní doktorky, ale ta mě na speciální vyšetření neposlala a léčila "netradičně". Kdybych šla na COP dříve, mohly to být jen změny lehčí a vše posléze méně radikální - podle vyjádření specialictů na COP. Teď bylo za pět minut dvanáct. Také z dokumentace, který dorazila k mé nové gynekoložce vyšlo najevo, že testy byly prováděny nějakou starší metodou, která se podle slov mé současné doktorky už leta nepoužívá.. Nerozumím tomu, ale jen mi to všechno zapadá do toho puzzle, jak paní doktorka řešila i jiné mé otázky a problémy. Taky jsem myslela, že je to ok, než jsem se setkala s opravdu jiným, lepším přístupem.