Ordinace praktického stomatologa
U Keramičky 448, Chlumčany

Ordinace praktického stomatologa
Boh. Kašpara 450, Chlumčany

Velmi dobrá a kvalitní péče. Zítra se chystám na pohotovost a už se těším až ta bolest přejde:-)

Perfektní přístup,komunikace vynikající,spolupráce bombová,prostě vše nej... jak má bejt,paní doktorka má oprávněný titul MUDr,což se v dnešní době dá říci jen o pár doktorech... a ona mezi ně patří.
Děkuji.

Já jsem si musel nechat celá ústa předělat a nestačil jsem se divit, co jsem v tý hubě vlastně měl. Nemohu doporučit

Paní doktorka je skvělá.Má ke každému "lidský přístup" a nekouká jak urvat body, jak to dělají někteří lékaři.Jsem s ním velice spokojená a už bych neměnila.

super

Jsem spokojená, profesionální úroveň, vždy dobrá nálada, ochota zodpovědět dotazy a skvěle poradit! Vřele DOPORUČUJI!!!

Lepší jsem nepoznal. Je mi 70.

Vynikající lékařka s citlivým přístupem k pacientovi. Je velmi ochotná a vstřícná, vysvětlí předem postup při ošetření a díky jejímu přístupu je i ten strach ze "zubařů" menší.

Úžasná paní doktorka, milá, usměvavá, příjemná, ochotná. K zubaři jsem chodila nerada, ale od doby co jsem přešla k paní Trnkové, se už aspoň nebojím. Naplno se věnuje pacientovi. Sestřička je také skvělá. Prostě výborná ordinace zubního lékaře!!!