Novosedlická 394, Teplice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to!

Nejlepší pani doktorka. Nezanedba ani maličkost. ačkoliv bydlím v jiném městě, nevymenila bych. Vždy ohleduplna,milá, laskavá a hlavne pečlivá a se sestřičkou jsou skvělý tým.

U

Není co dodat, jen to, že tahle paní doktorka dělá svou práci dobře. Vždy mi pomohla, mohu jen DOPORUČIT !!!!!

Paní doktorka je nejen skvělá lékařka, ale i člověk, velice milá a laskavá. Problémy se snaží řešit, a ne je jen něčím "zaplácnout". I sestřička je skvělá. Hodnocení je 200%!!!!!!!!!!!!!!

Výborná doktorka, odborník na svém místě, milý člověk. - můj názor by měl být alespoň 100 znaků dlouhý, byť jsem už řekl vše, co bylo třeba. :)

Nejlepší a nejhodnější pani doktorka:)

Dobré ale Teplice nad Metují opravdu nejsme, ale Teplice v Čechách a určitě bych jí nevyměnila

Nejlepší pani doktorka i sestřička

Velmi hodná a příjemná pani doktorka. Vždy pomůže a poradí co se týče zdraví. Jsem moc spokojený.

Jednoznačně doporučuji.