CENTRUM DĚTSKÉ A DOROSTOVÉ ORTOPEDIE
Žerotínovo nám. 4/6, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Žerotínovo nám. 4/6, Brno

CENTRUM DĚTSKÉ A DOROSTOVÉ ORTOPEDIE

Umístění: CENTRUM DĚTSKÉ A DOROSTOVÉ ORTOPEDIE Jiný

K paní doktorce jsme chodili na kyčle se starší dcerkou, ta je měla OK, tak nebylo co řešit. Druhá dcera měla hodnocení IIa. Paní doktorka jen co slyšela, že byla narozena koncem pánevním, tak se očividně rozhodla, že je to problém (taky mě poučila, že kp se má vždy rodit císařem). Dostali jsme na šest týdnů peřinku a řeči o tom, jak když ji nebudeme dávat, čekají dceru v roce operace. Tento přístup se mi opravdu nelíbil, takže jsme ještě ten den šli k jinému ortopedovi, ten peřinku nedoporučil. Ve 4,5m nás z péče propustil s kyčlemi Ia, aniž bychom je jakkoliv léčili.

Umístění: CENTRUM DĚTSKÉ A DOROSTOVÉ ORTOPEDIE Poskytujeme komplexní péči všech ortopedických onemocnění dětského a dorostového věku. Kromě preventivní, diagnostické a konzervativní léčebné péče poskytujeme v případě nutnosti operační léčbu ve FN Brno.

Jak tady napsala jedna paní,paní doktorka jak kdy!už jednou jsme k ní přestali chodit,za 4roky nezjistila absolutně nic!přemýšlím o jiné doktorce...

K paní doktorce jsem šla 2x na kontrolu kyčlí s kojencem. Paní doktorka byla milá, ale i přes objednání na konkrétní čas jsem v obou případech čekala 1,5 hodiny, což s miminkem není příjemné.

K paní doktorce chodím na doporučení mého muže a švagrové. Mají s ní letité zkušenosti a vždy jim vyšla vstříc po všech stránkách. Já u ní byla asi 3x.Každá návštěva byla užitečná a co řekla, tak to tak bylo. Moc doporučuji

Umístění: CENTRUM DĚTSKÉ A DOROSTOVÉ ORTOPEDIE Jiný

K paní doktorce chodím již pátý rok, vždy mě přivítá s přátelským úsměvem a pozorně vyslechne mé problémy, následně mi vše podrobně vysvětlí a zdůvodní navržený postup léčby, ale to není vše, prostřednictvím své zdravotní sestřičky mne neváhá telefonicky kontaktovat a aktivně se zajímá o vývoj mého onemocnění, a zadali moje potíže již ustoupily a kontroluje, jestli jsem něco neopomněl. Za mne 5 hvězdiček

Chodím k paní doktorce několik let a jsem velmi spokojená po odborné stránce tak i kladný přístup k pacientům jak od paní doktorky tak od sestřičky 100%

Umístění: CENTRUM DĚTSKÉ A DOROSTOVÉ ORTOPEDIE Jiný

K paní doktorce chodím už 2 roky s vnučkou a s její péčí jsem naprosto spokojená vždy byla milá a s dětmi to umí skvěle.Svou práci dělá velmi svědomitě a zodpovědně.Diky moc

Na doporučení naší pediatričky jsme navštívili MUDr. Grycovou. Její přístup mě zhrozil. Hned mezi dveřmi mě ujistila, že dosavadní návštěvy RHB byly zbytečné a k ničemu. Nakonec z ní ale vylezlo úplně to stejné, co nám doporučovali na RHB. Opravdu strašný, arogantní přístup a o empatii paní doktorka asi ještě neslyšela. Možná měla jen špatný den, nevím. Nechci někoho odsuzovat na základě jedné návštěvy, ale stávat by se to nemělo, aby si špatnou náladu léčila na pacientech, potažmo na jejich rodičích.