K paní doktorce Aufartové chodíme s manželem léta a jsme velmi spokojeni. Je profesionální, ochotná, problém konzultuje. Fakt je, že čekárna je vždy plná... Ale u dobrého lékaře se vždy čeká! Doporučujeme!

Opavská 962/39, Ostrava
MephaCentrum, a.s (mapa)

Pacienty paní doktorky Aufartové jsme s manželkou už řadu let a jsme velmi spokojeni. Je vždy profesionální a každý problém s očima ochotně konzultuje a poradí. Fakt je, že čekárna je vždy plná lidí, ale u dobrého lékaře se vždy čeká. Doporučujeme!

Vždy profesionální přístup, ochotně poradí. Především pečlivá. Jedno negativum má - má hodně pacientů, dlouhá objednací doba. Akutní případy čekají dlouho v čekárně...

K paní doktorce chodím již mnoho let a jsem vždy spokojen, plná čekárna rovněž mluví v její prospěch. Vždy profesionální přístup, ochotně poradí. Především pečlivá. Za řadu let žádné negativum. Rovněž vstřícná zdrav. sestra.

K paní doktorce Aufartové chodím už mnoho let. Jsem s ní spokojený. Své práci bezpochyby rozumí.