Palachova 1565/38, Litoměřice
Ord. lékaře specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie

Odborny a velmi lidsky pristup. Pan doktor je kapacita a troufam si rict, ze ne jen v Litomericich. Vic takovych doktoru!

pan doktor má zlaté ručičky a jeho tatínek to samé nedám na oba dva dopustit oba jsou machři když mě bolí koleno chodím jen za ni má doktoři v nemocnici jsou děsny

Vynikající odborník, profesionální a zároven lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Pan doktor je moc šikovný. K pacientům se chová skvěle a má dobrý přístup. Jen ta sestra je nepříjemná, ale to nemění nic na mém hodnocení.

Perfektní odborník a slušný člověk se smyslem pro humor

Je to kapacita, super chlap a Jako lékař nemá konkurenta. Zachránil mi patu a já mohu jen děkovat, že operaci vedl tento lékař. Jsem nadšen jeho výkonem a tisecekrát děkuji. Pepik

Machr se smyslem pro umění a estetiku.

MUDr. Pavel Zámečník je opravdu elita...má zlaté ručičky.
Takových lékařů jako je on je opravdu hooodně málo.

Mě osobně zachránil od operace, když jeden bláznivý ortoped chtěl operovat něco, co vůbec neexistovalo.

Opravdu mohu psát jen chválu ;-)

MUDr. Pavel Zámečník je opravdu skvělý lékař, který by si zasloužil metál. Mým největším problémem je zarůstající nehet a v této oblasti je to opravdu BOREC. Kdo trpí stejným problémem a neví si rady, mohu tohoto PANA DOKTORA jenom vřele doporučit!!! Teď se k němu chystám s druhým palcem a už se na ten zákrok vyloženě těším:) Za všechno děkuji a přeji mu v jeho kariéře mnoho úspěchů, což on má!!! Markéta Dolejší.

Je to opravdu profík. Ochotný pomoci i mimo ordinační hodiny