Adresa

Prakt. lékař gynekolog, sexuol., s.r.o
Malé náměstí 103, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

36 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Prakt. lékař gynekolog, sexuol., s.r.o Jiný

Doktora nedoporučuju. Pokud chcete miminko nečekejte fotky z ultrazvuku. Srdíčko taky neuslišite. Na důležitá vyšetření hned pujdete do nemocnice ikdyž spousta doktoru do už dělá ve své ambulanci takže další vyřizování a litačky ikdyž by nebyly potřeba. Ordinace neni nijak moderni... a moc Vám toho ani neřekne, pokud se sama nezeptate nevíte.
Pan doktor možná není zlý ale rozhodně není tak skvělý jak se říká.

V
Ověřený profil

Nejhorší doktor co znám. Připadá mi že vůbec o svou práci nejeví zájem, na internetu má napsané že má moderní vybavení atd. A přitom nic nemá! Do 25 tt jsem ani nevěděla pohlaví miminka vyšetření úplně odbyte! Testy na cukrovku ani po měsíci neznám výsledek testů. Do tet jsem neslyšela srdíčko miminka jen mi ho ukáže na monitoru a Toť vše. Na 3D ultrazvuk řekl že to je jen moderní vymoženost atd. Tak proč většina doktorů to má a používá. Za mě tento doktor - 100% někdo má na něj kladný názor ale i co sem slyšela po známých atd hrůza.

Ověřený profil

Výborný, spolehlivý, mistr svého oboru. Vřele doporučuji!


A
Ověřený profil

Díky PANU doktorovi Vojkovskému staršímu mám v pořádku dělohu....Měla jsme myom přes celou dělohu, teď už mám za sebou jeho "zničení" formou hormonálních injekcí a je tedy možné otěhotnět. Po celou dobu léčby byl milý, vstřícný, starostlivý, lidský...Opravdu na něj pěji jen samou chválu a kdyby to šlo, přála bych si, ať pracuje furt:-):-):-)


S
Ověřený profil

dobry clovek, dobry kamarad, dobry lekar


J
Ověřený profil

Starší pan Vojkovský byl úžasný člověk a ještě lepší doktor. Pan doktor Vojkovský mladší je taky velmi milý,ochotný a dobrý doktor....ale už mi tam kapičku chybí ta obrovská úslužnost ke každému jedinci a to rozdání se. Ale to je tím, že člověk srovnává otce a syna (stará škola vs dnešek). Je to velmi dobrý pan doktor,nemůžu si na nic stěžovat !


S tímto gynekologem jsem byla spokojena pouze když jsem neměla žádný problém, předepsal antikoncepci a provedl každý rok kontrolu. Jakmile jsem ale chtěla miminko ale nemohla otěhotnět jelikož jsem měla nějaké poblémy, tak tento doktor to vůbec nechtěl řešit. Nakonec mi předepsal prášky na ovulaci ale neprovedl mi žádné vyšetření aby zjistil v čem je problém. Když jsem byla těhotná tak neuělal ani žádný velký ultrazvuk v 20. ani v 30týdnu, nebyl schopen mi říct pohlaví, ani váhu dítěte, takže v těhotenství jsem byla hodně nespokojená.


Pan doktor je vždy usměvavý,příjemný,cítím se v jeho ordinaci velmi příjemně. To samé 0platí o jeho sestřičce Markétce. Jste oba super! Petra L.


Nejlepší gynekolog na kterého jsem mohla natrefit. Nedá se mu nic vytknout. Je naprosto profesionální a odborný. Chodila jsem také k jeho otci a oba jsou dle mého názoru nejlepšími gynekology ve městě. A velká pochvala patří také jeho sestřičce. Chová se velmi přátelky a lidsky a když jdete k doktorovi s nějakým vážnějším problémem, tak vás uklidní.


Naprostá spokojenost
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu