MUDr. Pavel Vachulka

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Roudenská 31, České Budějovice

Umístění: Ordinace Jiný

Super přístup a komunikace, moderní zázemí, není co vytknout. Zavedení implantátu bylo v podstatě bezbolestné a výsledek je super. Doporučuji všem, kteří se zajímají o implantát!

Umístění: Ordinace Jiný

Super úplně vše,opravdu .
Pan doktor,sestřička,slušnost,ochota,profesionalita.
Veliká,veliká spokojenost se vším.
Implantace - výsledek perfektní.
V dnešní době je toto vyjímečné.
Dostala jsem na pana doktora doporučení a nelituji, že jsem si ho vybrala.

Perfektní! Při výběru šikovného zubniho lékaře, co by odvedl skvělou práci při zavádění zubniho implantátu přední jedničky, jsem dostala typ na pana Vachulku. Již po prvním setkáni jsem byla překvapená z příjemného vystupování. Pan doktor společně s paní sestrickou tvoří fajn tým a přijemnou atmosféru. Injekce, ošetření, příprava pred jednotlivými zakroky, uklidňováni apod. vše perfektní! Mé velké díky patří samozřejmě také laborantkám :-) Škoda, ze nemohu dát více hvězdiček. Děkuji a doporučuji :-) Markéta

Jsem velmi spokojená :-) Mohu jen a jen doporučit. Chodíme tam celá rodina i s dětmi, které chodí konečně k zubaři bez strachu :-)

Pan doktor Vachulka je ten nejlepší a nejcitlivější lékař ,jakého jsem měla tu čest poznat. Je precizní , rychlý, klidný, vše naprosto krásně vysvětlí a navíc se nádherně usmívá :-) Já, jakožto nejbojácnější pacient na světě snad, dávám to nejvyšší možné hodnocení. Takže to už je co říct. Dnes mi trhal obě horní osmičky, které byly už zkažené na dřeň ,takže si mnozí z vás dokážou představit tu bolest a utrpení se kterou jsem díky svému strachu musela před zákrokem soupeřit. Bála jsem se jako čert kříže, ale od teď budu chodit s úsměvem a hlavně pravidelně :-) . A o sestře nemá cenu se ani zmiňovat ;-) stejně úžasná a empatická jako pak doktor. Báječná ,milá, hodná a profesionální . Nemám slov . Je to dvojka . Jsem konečně ten nejšťastnější člověk na světě! Opravdu :-) zamilovala jsem si je .

Pan doktor Vachulka je profesionál. Po prvních návštěvách jsem byla doslova oslněna tím, jak mi vše vysvětlil, udělal rentgen atd. - čehož jsem se vlastně na pol. jih nikdy nedočkala. Po roce a půl, co u něj jsem, ale musím říct, že je to trošku horší. Na počátku se mi při preventivních prohlídkách věnoval pečlivěji, teď se opravdu jenom podívá a moc to neřeší, už nevysvětluje.. Proto odebírám jednu hvězdičku.

Skvělý odborník, pracuje přesně,pečlivě a přitom rychle, fantazie.Citlivý,vše vysvětlí a s pacientem se domlouvá, aby vše bylo ke spokojenosti.Jemný a opatrný, aby nic zbytečně nebolelo,injekce umí.
Má rozhled a různé překvapivé znalosti, není omezený oborem.A taky sympatický a příjemný.Po létech
hrůz ráda chodím k zubaři, přestože mám hubu jak po válce- a to převážně kvůli zubařům,takže moje
hodnocení má opravdu váhu.A má moooc příjemnou a hodnou sestřičku.

Pan doktor je opravdu skvělý, od doby, co jsem jeho pacientkou již netrpím panickou hrůzou z návštěvy u zubaře. Jeho práce je vždy precizní s výborným efektem. Ordinace nadstandartně vybavená a milý přístup od každého v ordinaci. Mohu jen doporučit, jen si nejsem jistá, zda přijímá nové pacienty. T. Košťálová

Velké uznání, obdiv a úctu zasluhuje profesionalita pana doktora Vachulky, k tomu starostlivá laskavá péče
a příjemné vystupování.. Jakékoli ošetření je opravdu nebolestivé, což je zázračný pocit.
K celkové spokojenosti přispívá i nadstandardní vybavení ordinace. Sestřička je velice milá a přívětivá.
Děkuji, Pane Doktore...

Velice jsme spokojeny!!!!!!!!!!!Chodíme tam celá rodina a takovou péči jsem tady v Českých Budějovicích nezažila!