Adresa

Fakultní nemocnice Hradec Králové - Ortopedické oddělení
Sokolská 581, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové - Ortopedické oddělení Jiný

Perfektní přístup, ochotný, trpělivý. Mohl bych zde kladů napsat daleko více, ale hodnocení by bylo moc dlouhé ... Takových odborníků by mělo být více!!!

K
Ověřený profil

Výborný chirurg, prodlužoval mi spolu s endoprotézou nohu o několik cm. Předtím jsem silně kulhala a myslela si, že to bude po těch kulhajících 20 letech napořád. Operace mi přinesla výraznou změnu v zlepšení života.
Pane doktore, velké díky.

A

Vynikající,hodný a vstřícný pan doktor.Operoval mi levé koleno-endoprotéza a nemohu si vůbec stěžovat.


Ověřený profil

Troufám si říct že Hradeckou ortopedii znám celkem dobře, dostala jsem se do nemocni kuli operaci levé nohy (prodloužení zevním fixátorem). Po operaci kterou tedy sám pan doktor neprováděl ale jeho kolega, který se na zevní fixátory specializuje jsem musela chodit na časté kontroly. A pan doktor ze všech ortopedů ke kterým jsem se ve FN dostala (v rámci kontrol) byl jediny u kterého jsme měla pocit že ví co dělá. To o jiných bouzel říci nemohu =)


Ověřený profil

Pan doktor je špička ve svém oboru. V nemocnicích jsem s nohou strávila většinu dětství, ale stálo to za to. Ač jsem ho nenáviděla za všechno, co s nohou prováděl a za bolest, která vše provázela, tak nyní musím smeknout klobouk. Neuvěřitelně obětavý a nezapomenutelný člověk. Nikdy nic nepodcenil a dokázal podpořit. Díky němu chodím, jako každý jiný člověk. Vřele doporučuji.


Pan doktor skutečně ve svém oboru umí, je jednička. Je specializovaný na dětskou ortopedii, myslím. Operoval nám dcerku, přestože to bylo náročné a složitější, než ukazoval rentgen, dopadlo to výborně a malá nebude kulhat. Navíc velice milý, na děti jako dělaný, krásný přístup. Lepší doktora jsem nikdy nepoznala.


Ověřený profil

děkuji panu doktorovi Šponerovi za operaci (re - artrodézu) hlezna fixátorem. Moc mě pan doktor pomohl a musím dodat, že je to velmi příjemný a obětavý doktor. Je moc fajn. Obzvlášť proto, že musel předělávat sprasenou práci po panu MUdr. Skovajsovi z Náchoda.


T
Ověřený profil

moc hodný doktor


B

je to borec
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


velice hodný a hlavně výborný specialista jsem ráda že dceru operoval právě on.jsme mu moc vděčný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu