Fakultní nemocnice Hradec Králové - Ortopedické oddělení
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové - Ortopedické oddělení Jiný

Perfektní přístup, ochotný, trpělivý. Mohl bych zde kladů napsat daleko více, ale hodnocení by bylo moc dlouhé ... Takových odborníků by mělo být více!!!

Výborný chirurg, prodlužoval mi spolu s endoprotézou nohu o několik cm. Předtím jsem silně kulhala a myslela si, že to bude po těch kulhajících 20 letech napořád. Operace mi přinesla výraznou změnu v zlepšení života.
Pane doktore, velké díky.

Vynikající,hodný a vstřícný pan doktor.Operoval mi levé koleno-endoprotéza a nemohu si vůbec stěžovat.

Troufám si říct že Hradeckou ortopedii znám celkem dobře, dostala jsem se do nemocni kuli operaci levé nohy (prodloužení zevním fixátorem). Po operaci kterou tedy sám pan doktor neprováděl ale jeho kolega, který se na zevní fixátory specializuje jsem musela chodit na časté kontroly. A pan doktor ze všech ortopedů ke kterým jsem se ve FN dostala (v rámci kontrol) byl jediny u kterého jsme měla pocit že ví co dělá. To o jiných bouzel říci nemohu =)

Pan doktor je špička ve svém oboru. V nemocnicích jsem s nohou strávila většinu dětství, ale stálo to za to. Ač jsem ho nenáviděla za všechno, co s nohou prováděl a za bolest, která vše provázela, tak nyní musím smeknout klobouk. Neuvěřitelně obětavý a nezapomenutelný člověk. Nikdy nic nepodcenil a dokázal podpořit. Díky němu chodím, jako každý jiný člověk. Vřele doporučuji.

Pan doktor skutečně ve svém oboru umí, je jednička. Je specializovaný na dětskou ortopedii, myslím. Operoval nám dcerku, přestože to bylo náročné a složitější, než ukazoval rentgen, dopadlo to výborně a malá nebude kulhat. Navíc velice milý, na děti jako dělaný, krásný přístup. Lepší doktora jsem nikdy nepoznala.

děkuji panu doktorovi Šponerovi za operaci (re - artrodézu) hlezna fixátorem. Moc mě pan doktor pomohl a musím dodat, že je to velmi příjemný a obětavý doktor. Je moc fajn. Obzvlášť proto, že musel předělávat sprasenou práci po panu MUdr. Skovajsovi z Náchoda.

moc hodný doktor

je to borec

velice hodný a hlavně výborný specialista jsem ráda že dceru operoval právě on.jsme mu moc vděčný.