Ord. praktického lékaře gynekologa
Jiráskova 684, Štětí

Velmi dobrý Pan doktor. Nemohu si stěžovat, jeho péče je nadstandart. Vždy odcházím s klidem,vše je mi řádně vysvětleno, mé dotazy vysvětleny. Je to pečlivý pak doktor. Nemohu si stěžovat. Lepšího gynekologa jsem neměla a,že jsem před tím vyzkoušela 3. Doporučuji:-.)

Mudr Spěváček je velice přijemný lékař,cítím se vždy dobře,vše vysvětlý.Ordinace je hezky zařízená,přímo uklidňuje,všude čisto,voňavo,dlouho se nečeká,sestra báječná.Jsem už dost stará,abych mohla doporučit!Pocházím z Prahy a na ty nespokojené pacientky bych doporučila pražské lékařky a lékaře,to byste si smlsly dámy v kritice!Moje maminka je hodně náročná pražačka a dojíždí až sem,to už něco vypovídá.

Upřímně? přešla jsem k jinému doktorovi... Pan doktor Spěváček je opravdu arogantní, nepříjemný... když jsem chtěla vysvětlení, nic a ještě mě ponížil...
Nemám Vás ráda pane doktore, to radši drátem do oka.
Sestřička Znamenáčková je super!!!

Pan doktor je nepříjemný, arogantní.Byla jsem jeho pacientkou několik let a odešla jsem k jinému.Raději budu dojíždět za jiným.

Já chodím k tomuto lékaři už 17 let a nemůžu si stěžovat. Vždycky mi vyšel vstříc a vždycky mi vysvětlil vše co mne zajímalo. Jsem s ním spokojená a po těch letech k němu mám důvěru.

Sestřička moc milá, příjemná, ale pan doktor Vám napíše o co si řeknete, u vyšetření zamžourá a řekne hm, dobrý a tím to končí, nic se nedozvíte, takže pokud chcete mít přehled o svém zdravotním stavu, pak nedoporučuji.