Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Jiráskova 684, Štětí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Velmi dobrý Pan doktor. Nemohu si stěžovat, jeho péče je nadstandart. Vždy odcházím s klidem,vše je mi řádně vysvětleno, mé dotazy vysvětleny. Je to pečlivý pak doktor. Nemohu si stěžovat. Lepšího gynekologa jsem neměla a,že jsem před tím vyzkoušela 3. Doporučuji:-.)

P
Ověřený profil

Mudr Spěváček je velice přijemný lékař,cítím se vždy dobře,vše vysvětlý.Ordinace je hezky zařízená,přímo uklidňuje,všude čisto,voňavo,dlouho se nečeká,sestra báječná.Jsem už dost stará,abych mohla doporučit!Pocházím z Prahy a na ty nespokojené pacientky bych doporučila pražské lékařky a lékaře,to byste si smlsly dámy v kritice!Moje maminka je hodně náročná pražačka a dojíždí až sem,to už něco vypovídá.

E
Ověřený profil

Upřímně? přešla jsem k jinému doktorovi... Pan doktor Spěváček je opravdu arogantní, nepříjemný... když jsem chtěla vysvětlení, nic a ještě mě ponížil...
Nemám Vás ráda pane doktore, to radši drátem do oka.
Sestřička Znamenáčková je super!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Pan doktor je nepříjemný, arogantní.Byla jsem jeho pacientkou několik let a odešla jsem k jinému.Raději budu dojíždět za jiným.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Já chodím k tomuto lékaři už 17 let a nemůžu si stěžovat. Vždycky mi vyšel vstříc a vždycky mi vysvětlil vše co mne zajímalo. Jsem s ním spokojená a po těch letech k němu mám důvěru.


P

Sestřička moc milá, příjemná, ale pan doktor Vám napíše o co si řeknete, u vyšetření zamžourá a řekne hm, dobrý a tím to končí, nic se nedozvíte, takže pokud chcete mít přehled o svém zdravotním stavu, pak nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu