Pavel Šmehlík, oční lékař Ostrava

MUDr. Pavel Šmehlík

Uložit

Oční lékař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Zalužanského 15/1192, Ostrava-Jih, Ostrava
1. Oční s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Zalužanského 1192/15, Ostrava
AGEL oční centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

U Dr. Šmehlíka jsem byl zatím jen jednou. Ale přístup tohoto lékaře naprosto perfektní, včetně jeho sestry (recepční jsou průměr). Nepřipadal jsem si u něj jako otrava, ale jako Člověk. Čekají mne u něj ještě další vyšetření, ale po předchozí zkušenosti se vůbec nebojím.


A
Ověřeny pacient

Nechápu tyhle názory,asi jste byli u lékaře,který se za primáře Šmehlíka vydával:-)"Díky" těmto názorům jsem šla na vyšetření docela vynervovaná a zbytečně!
Je to neuvěřitelně milý lékař,trpělivý,LIDSKÝ...


P
Ověřeny pacient

Tak po osobní zkušenosti mohu říct, že arogantnějšího doktora jsem ještě neviděl., a to už jsem jich poznal dost! Pan doktor bez jakéhokoliv zájmu a ještě z pacienta udělá nesvéprávného (s prominutím) debila. Myslím, že jako nejvyšší pracoviště toho typu v MS kraji by měli více dbát na výběr lékařů. Pan doktor sice může být vzdělaný, ale jeho přístup je na zabití!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Mam dceru která má problém s očima.Přístup pana doktora byl naprosto strašný a to nemluvím o sestrách které mu tam pomáhají.Když jsme tam přišli,tak její první věta byla ježíši kriste už jsou tu zase.Pan doktor nás taky viděl a po hodině jsem to vzdala a odešla.Přístup strašný.Pan doktor si myslí že je pánbůh a muže si dovolit vše.Tak jsem si ztěžovala a jehle volali mi s omluvami a bůhví čím.No děs a hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dobrý den, dnes jsem měla osobní zkušenost s panem doktorem. Musím říci, že nechápu ty negativní zprávy zde na této stránce. Šli jsme k němu na průplach očních kanálků s půlročím synem, a měla jsem opravdu velký strach a tyto komentáře mi nepřidali... Pan doktor byl velice milý a profesionální. Vše nám nejprve trpělivě vysvětlil a poté malému udělal zákrok. Je to profesionál na svém místě a kdo se k němu chystáte, nebojte se.


A

Pan doktor je velmi milý a poradí i když jsem starší a pořád jsem se ptala.Není pravda ,že je arogantní a krásně voní.


Arogantní to nevím, ale bez jakéhokoliv zájmu!!! Nic nechce řešit, vzhledem k tomu, že pracuje na nejvyším pracovišti v moravskoslezském kraji, je to hodně na pováženou. Mám s ním taky velmi špatbné zkušenosti. Typický pracovník fakultních nemocnic- myslí si, že je king a nemusí se už vzdělávat a považuje apcienty za nesveprávné!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti