Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Josefa Ressla 2257, Pardubice
Privátní ordinace : Praktický lékař - Internista - Gastroenterolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní ordinace : Praktický lékař - Internista - Gastroenterolog

Pan doktor Sillinger je velice milý, vstřícný a šikovný člověk, plně na svém místě a s vysoce profesionálním přístupem. Čekací doby, ano, jsou dost dlouhé, na druhou stranu jsem u pana doktora nikdy nezaznamenala ani stín podrážděnosti či snahy "urychlit" návštěvu. Na rozdíl od mnoha jiných lékařů u něj vždy vidím upřímný zájem pacientovi pomoci a co víc, skutečně NASLOUCHÁ tomu, co mu pacient říká, což je dnes v českém zdravotnictví velmi vzácná vlastnost. Je to můj za život již několikátý praktik, ale mohu s přehledem říct, že nejlepší. Protože vím, že od návštěvy u něho skutečně nikdy neodejdu bez účinné pomoci, ráda si na ni v čekárně počkám.


Ověřeny pacient

Velmi peclivy a vstricny doktor..muzu jen doporucit! Sice delsi cekaci doba, ale neco za neco..osobne si radeji pockam nez aby me nekdo odbyl..;-)


H
Ověřeny pacient

Manželka byla objednána na operaci, která musela být provedena rychle ale na klinice nám řekli, že budou potřebovat Předoperační vyšetření, které by nám měl provést obvodní lékař, což je v našem případě pan Sillinger.
Manželka má roztroušenou sklerózu, tak že je třeba vše řešit s trochu jíným přístupem a trochu urgentněji.
Při telefonátu do ordinace pana doktora s informací zda se můžeme dostavit na předoperační vyšetření nám sestřička sdělila, že to není možné, protože má pan doktor až do konce týdne plno a že si máme dojít někam jinam.
Museli jsme nakonec dojet do ordinace osobně abychom si předoperační vyšetření doslova "vydupali".
Navíc jsme si museli vyslechnout jak nám velice arogantní a neochotná sestra společně s doktorem, který se k nám choval také velice arogantně sděluje, že si budeme muset počkat protože před námi je ještě celých 7 pacientů se stejnou žádostí.
Zvažujeme změnu lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Ačkoliv pana doktora znám nejen jako doktora, musím dát slabé hodnocení. Před pár lety jsem měla mononukleózu, na kterou jsem si musela přijít sama, protože pan doktor mi ji opakovaně léčil jako angínu. Když jsem potom ty angíny skutečně opakovaně měla a chtěla to nějakým způsobem řešit, nejlépe vytržením mandlí, tak mi pouze dal do ruky reklamní letáček na nějaký drahý doplněk stravy. Po vydupání doporučení na ORL se lékařka v nemocnici podivovala, co je to za doktora, který ani neprovádí výtěr z krku pro diagnostikování angíny. A když jsem to PL oznámila, že to na ORL potřebují, dost se podivoval. Naštěsí i tak mám mandle venku a je klid. Mojí mamce na obrovský otok a bolest nohy doporučil Lioton a ani ho nenapadlo poslat ji na ultrazvuk pro vyšetření na trombózu. Bohužel se potvrdila. A poslední kapka.. Je to již druhý měsíc, co jsem u jiného PL a stále nebyl schopen poslat novému lékaři karty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Se všemi kladnými hodnoceními p. doktora Sillingera musím jen souhlasit. Je mi něco málo přes padesát, k praktickým lékařům jsem za život chodil průměrně a několikrát za život jsem se stěhoval - tedy musel změnit i svého lékaře. Takhle kvalitního praktického lékaře, jako je pan doktor Sillinger, po odborné stránce i stránce osobnosti jsem nikdy neměl. Jeho zdravotní sestru beru jako nutnou, a možná potřebnou, protiváhu.


P
Ověřeny pacient

Již nikdy k tomuto panu doktorovi. Léčil mě bolest zad. Injekce dával bez nějakého zlepšení. Skončil jsem pod jeho léčbou na neurologickém oddělení nemocnice. Neurolog se podivoval nad tím, proč injekce proti bolesti nekombinoval třeba s B 12. Toto odmítl i když jsem ho na to upozornil a "poučil" mě, že B 12 je na něco jiného. Tak podle něho jsou asi neurologové hlupáci....Ještě, že toto není můj ošetřující lékař. Musel jsem k němu, protože můj lékař byl na dovolené.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je skutečně velice pečlivý a milý, ovšem zdravotní sestru paní Vávrovou by měl jednoznačně vyměnit! Mám z každé návštěvy i telefonátu do ordinace pana doktora žaludek na vodě. Já jsem pracující člověk, téměř bez zdravotních problémů, tedy pacient, který nevyžaduje velikou péči. Po té co jsem sestře vysvětlila, že pracuji v Praze a že potřebuji zdravotní výpis pro zaměstnavatele a ona mi s arogancí vysvětlila, že pan doktor je zaneprázdněný, ale že tedy mohu přijet, bohužel dveře od ordinace byly zavřené a k lékaři jsem se nedostala, proto je mi líto, ale panu doktorovi musím dát záporné hodnocení. Nespokojená pacientka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velice pečlivý a příjemný pan doktor, sestřičku by ovšem měl vyměnit- neochotná, drzá a absolutně neprofesionální.


Jedním slovem profesionál s lidskou duší.


Pan doktor je příjemný, ochotný,nelze jinak než chválit. Problémem je sestra,která je velmi náladová a často nepříjemná,takže pacienti po příchodu do čekárny se nejdříve ptají, jak je to se sestrou.Snad by úsměv nikoho nezabil a ona sama jistě chce, aby na ni jinde byli příjemní.Půjde to ?


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti