Samostatná ordinace PL - stomatologa
Anny Roškotové 1857, Vlašim

Jsem u něj již evidován kolem 20let a vždy jsem byl ošetřen bez problémů a v pohodě .

Já k němu také dojíždím a jsme velmi spokojená. Chodím k němu už 6 let od mých 12 a nikdy si ke mě nic nedovolil i když byl se mnou v ordinaci nebo na rentgenu sám. Pro mě to byl,je a bude jeden z nejlepších zubařů. Za sebe mohu i říci,že u něj jsem se nikdy nebála vrtání, vždy byl velmi šetrný a povídal si se mnou abych na to nemyslela. Je mi líto,že se děje to co se děje....... A nejhorší na tom je,že i když prokáže nevinnu, tak to jméno už má prostě pošpiněné...Ale ať si říká kdo chce co chce, já tomu nevěřím a držím palce ať mu to dobře dopadne. Katka

Dojíždím k němu až z Kutné Hory, hlavně pro jeho lidský přístup. Nakonec k němu přešla celá moje rodina. Vřele doporučuji každému, kdo se nenechá ovlivnit neprokázaným obviněním.

Jsem jeho pacientka je to opravdu vynikající člověk. Ty pomluvy jsou na zvracení

Dr. Seidla dobře znám. I politické pozadí současné situace. Toto křivé obvinění je odporné.Přeji mu pevné nervy a brzké očištění svého jména.

Pan doktor je z hlediska morálky úplně v pořádku, to co se děje kolem něj je snůška nesmyslů a blábolů.

Určitě je výborný. Bohužel to mám k němu daleko.