MUDr. Pavel Řeha

Internista Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Odborný lékař interní a diabetologie
Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jedná se o lékaře s přehledem a především s ochotou pomoci pacientovi. Rozhodně nepatří mezi ty, kteří jsou přesvědčeni o své neomylnosti a potřebě zbohatnout. Tak velká pokora před hodnotou, jakou je zdraví se vidí opravdu velmi zřídka.
Otakar

Na svůj věk jsem navštívila lékařů víc než je zdrávo...přehazovali si mě jako horký brambor po borelioze..až jsem nakonec po osmi letech vzdala veškeré snění o tom,že se ještě někdy budu cítit lépe.Vyvrcholilo to všechno nakonec tak, že jsem se musela začít léčit s hodně vysokým tlakem..Na doporučemí rodičů,kteří k panu doktorovi chodí s cukrovkou,jsem sebrala poslední zbytky odvahy a objednala jsem se na internu. V životě jsem neměla tak dobrý a příjemný pocit z lékařemjako tentokrát.Už jen úsměv sestřičky, pevný stisk ruky pana doktora,mi dodal odvahu svěřit se se vším,co mě trápí..následoval kolotoč vyšetření,aby mě uchránil mozkovky či infarktu takovým milým přístupem,že se postupně začínám cítit líp..nejen fyzicky,ale i psychicky:-)Je to člověk na správném místě a se srdcem na dlani. Romana

Velmi dobrý a empatický přístup k pacientovi.

K panu doktorovi jsem začala chodit poté co jsem se přestěhovala, je vynikající, velice milý, příjemný, ochotný, má přehled o novinkách ve svém oboru, důsledný a taky má super sestřičku, nemůžu si tuto ordinaci vynachválit.

Příjemný přístup k pacientům, dobré jednání i průběh léčby.

Výborný lékař, mohu jen doporučit, přešla jsem k němu kvůli stěhování a jsem maximálně spokojená. Nic nezanedbá, všechno se mnou vždycky důkladně probere. Neustále sleduje nové vědecké zkušenosti ze svého oboru, nové léky, přístroje pro diabetiky apod. Sice se tam taky trochu dýl čeká, ale na druhou stranu, kde to tak není. Jsem maximálně spokojena a všem doporučuji.

Super doktor, byla jsem u něj jen jako doprovod otce. Jen tak mimochodem jsem se mu svěřila, že mě hrozně bolí hlava a že chodím od jednoho doktora k druhému a nikdo mi nemuže pomoct - pan Řeha si mě vyslechl a usoudil, že by bylo vhodné zajít spíše za psychiatrem, že si myslí, že by to mohlo být spojené s psychikou....na jeho popud jsem pak šla za psychiatrem a ten diagnostikoval depresi - nasadil léky a konečně nemám bolesti hlavy. Moc mu za to děkuji, prošla jsem tolika lékaři a až on (i když to není jeho specializace) přišel na kloub věci.....no a mimochodem, je to diabetolog mého otce a ten je s ním velmi spokojen!!!!

Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Jeho lidský přístup k pacientům je příkladný a mnozí jiní by se od něj mohli učit. Je nejen příjemný člověk, ale i výborný odborník na svém místě. Jsem s ním opravdu velmi spokojen.

Mladý,vzdělaný a lidsky přístupný lékař ,vynikající internista a diabetolog,který se při vyšetření pacienta nedívá na hodinky a nezapisuje pouze body od pojišťovny,jak je to v mnoha jiných případech,ale skutečně léčí.Všem pacientům bych přál takového lékaře.Hlavně ať nám dlouho vydrží a má neúnavnou kondici na ty spousty pacientů,které se tam hrnou.

Ano velice příjemný a zkušený lékař , člověk na svém místě , všem doporučují !!!