MUDr. Pavel Nechanický

Pediatr Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Máchova 1318, Mladá Boleslav

Není lepšího lékaře a ještě lepší sestřičky Míly. To samé si myslí i Laurinka a Jáchym :)

K tomuto panu doktorovi jsem přešla po roce a půl od jiné lékařky. Musím říci, že p. Nechanický má velmi dobrý přístup k rodičů ale i k malým pacientům. Vše ochotně vysvětlí, je velmi trpělivý a pečlivý. Se změnou lékaře jsem váhala, abych si ještě nepohoršila, ale ted lituji spíše toho, že jsem to neudělala už dávno, byla bych klidnější. Vřele doporučuji, jeho sestřička je taky úžasná.
Starostlivým matkám, jako jsem já, ho vřele doporučuji

Pan doktor Nechanický je výborný pediatr, mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti, vždy poradí, je ochotný a milý, děti ho mají rády a těší se k němu, což je docela neobvyklé:)
Oceňuju na něm i to, že na rozdíl od jiných dr. nepíše ATB jak na běžícím páse, ale poradí i alternativní metody léčení. A k rodičům se chová jako k partnerůma, nikoliv jako k nesvéprávným ovcím, všechno vysvětlí, popíše a v klidu objasní.

Neznáme lepší dětského lékaře. Umí jednat s dětmi, ale i se starostlivými rodiči. Navštivte ho a přesvědčíte se sami..Vřele doporučujeme.

Výborný a velmi příjemný doktor s profesionálním přístupem. To platí i pro jeho sestřičku.

Pana doktora vřele doporučuji, vždy nám ochotně pomohl a dobře poradil jak přímo v ordinaci tak na telefonu. Je velice pečlivý a příjemný, děti ho mají rádi. Tímto mu velice děkuji a další poděkování patří i sestřičkám u něj v ordinaci.

MUDr. Nechanický Pavel nejlepší pediatr

Příjemný, ochotný, vždy dobře naladěn a hlavně PEČLIVÝ!!!!!!!!!Vždy rád pomůže a žádná otázka není hloupá a zbytečná.

Příjemný, ochotný, vždy dobře naladěn a hlavně PEČLIVÝ!!!!!!!!!

Musíme více než souhlasit s uvedenými názory. Pan doktor se nám vždy velmi ochotně věnoval a neměla jsem nikdy nejmenší pochybnosti o jeho doporučení a léčbě. Obzvláště po narození naší dcery měl se mnou trpělivost a získal si naší důvěru. Stejně jako ostatní máme k dipozici číslo mobilu.