Adresa

Odborný lékař interní a alergologie
Máchova 2129/32, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

pan doktor je velmi dobry odbornik ve svem oboru alergologie ted mi bude davat vakcinace na mou polyvalentni alergii silnou coz mi snad pomuze rada si v cekarne pockam a sestricka je zlata moc hodna lekare i sestricky si moc vazim super vase pacientka Gabriela Nohavicova

Ověřený profil

Rád si počkám v čekárně, fronta je už známka toho, že lékař je dobrý a lidmi vyhledávaný. Nevím, jak bych se cítil, kdybych chodil k lékaři a tam by nikdo nebyl, jen třeba dva pacienti. Za léky si rád připlatím, pokud mají méně vedlejších účinků a pan doktor vše vysvětlí a lépe se mi pak rozhoduje.

Ověřený profil

nedodržuje objednací hodiny, stejně čekáte někdy i cca. 2 hod. i když před vámi je jen jeden pacient.Pak má pan doktor zálibu v tom,vysvlékat každou pacientku do půl pasu do naha u každé návštěvy,i když to vůbec není zapotřebí, neprofesionální přístup.Vnucuje drahou léčbu a preparáty se slibem,že vás alergie takto navždy zbaví,jinak s klasickými léky se jí prý nikdy nezbavíte.


Odborník to nepochybně je, dokáže vše vysvětlit a také poradit vhodnou léčbu.
Naopak negativně působí nabízení (někdy až vnucování) poměrně drahých léků a především, což je extrémně negativní - NEÚNOSNÁ ČEKACÍ DOBA V ČEKÁRNĚ. Obvykle zde pacient tráví minimálně 60 minut, zatímco v ordinaci pouze 5 minut.


Pan doktor je velmi pečlivý, ptá se pacienta na spoustu informací a je schopen i jemu informace předat a odpovědět na všechny otázky. Je to již třetí alergolog, se kterým mám zkušenost a je jednoznačně nejlepší, vyšetření nejdůkladnější. Jediná výtka je k neskutečně dlouhé čekací době v čekárně.


Je to borec
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu