Máchova 2129/32, Nový Jičín
Odborný lékař interní a alergologie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

pan doktor je velmi dobry odbornik ve svem oboru alergologie ted mi bude davat vakcinace na mou polyvalentni alergii silnou coz mi snad pomuze rada si v cekarne pockam a sestricka je zlata moc hodna lekare i sestricky si moc vazim super vase pacientka Gabriela Nohavicova

Rád si počkám v čekárně, fronta je už známka toho, že lékař je dobrý a lidmi vyhledávaný. Nevím, jak bych se cítil, kdybych chodil k lékaři a tam by nikdo nebyl, jen třeba dva pacienti. Za léky si rád připlatím, pokud mají méně vedlejších účinků a pan doktor vše vysvětlí a lépe se mi pak rozhoduje.

nedodržuje objednací hodiny, stejně čekáte někdy i cca. 2 hod. i když před vámi je jen jeden pacient.Pak má pan doktor zálibu v tom,vysvlékat každou pacientku do půl pasu do naha u každé návštěvy,i když to vůbec není zapotřebí, neprofesionální přístup.Vnucuje drahou léčbu a preparáty se slibem,že vás alergie takto navždy zbaví,jinak s klasickými léky se jí prý nikdy nezbavíte.

Odborník to nepochybně je, dokáže vše vysvětlit a také poradit vhodnou léčbu.
Naopak negativně působí nabízení (někdy až vnucování) poměrně drahých léků a především, což je extrémně negativní - NEÚNOSNÁ ČEKACÍ DOBA V ČEKÁRNĚ. Obvykle zde pacient tráví minimálně 60 minut, zatímco v ordinaci pouze 5 minut.

Pan doktor je velmi pečlivý, ptá se pacienta na spoustu informací a je schopen i jemu informace předat a odpovědět na všechny otázky. Je to již třetí alergolog, se kterým mám zkušenost a je jednoznačně nejlepší, vyšetření nejdůkladnější. Jediná výtka je k neskutečně dlouhé čekací době v čekárně.

Je to borec