Ord. praktického lékaře stomatologa
České armády 17, Litoměřice

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

od pana zubaře jsem odešla, za celou dobu mi neudělal rentgén. S jeho prací jsem nebyla spokojena. Doporučuji všem, raději si připlatit za kvalitního lékaře, než dětem necháte zkazit zuby u levného zubaře. L.R.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Pan doktor je člověk, jako každý jiný. Za ta léta, co k němu docházím jsem ho viděla i rozčileného, ale většinou je milý, profesionální a ochotný vyřešit jakýkoliv zdravotní problém. Pana doktora bych určitě doporučila. Chodím k němu od 15.let a musím říct, že mi zachránil mnoho zubů. Ty, které mi předchozí paní doktorka chtěla již v 8.třídě vytrhnout, mám stále. Pan doktor s nimi měl hodně práce, zuby nejsou díky plombám krásně bílé, ale jsou tam, kde mají být a fungují dobře.
Dnes pan doktor ošetřuje celou mou rodinu a všichni jsme velmi spokojeni. Určitě jej mohu doporučit a zároveň děkuji za 40 let péče o chrup. Bartošová

Za naše dětičky je veliká spokojenosti pan doktor je simpaťák stejně tak jako sestricka navíc když mají prcci kazík na dvou zubech naráz tak nás vždy pozve na dvě návštěvy nechce trápit děti dlouhým sezením v křesle a tak je vystavovat zbytečnému traumatu a toho si na něm moc cenim nikdy nás neodbil i když jsme prisli s banalitou pokaždé vše důkladně vysetri pro nás je to jednička

Chodila jsem k nemu asi az do 20 let, pak jsem presla k jeho kolegyni. Bohuzel mi neni sympaticky, ale to by slo prekonat, kdyby mel aspon trochu jiny pristup a byl vice lidsky. Nastesti mi blombu daval jen jednou, ale byl to "zazitek" a donedavna jsem mela ze zubare vzdy strach, diky nemu. Za me nedoporucuju, ale rodina me sestrenky si ho zase chvali. Ale treba od rodicu vim, ze existuji i mnohem horsi zubari.

Nejhorší zubař, který se vyskytuje. Nejen, že nikdy neudělal rentgen a při žádosti o umrtvení jen suše odbyl, ale i jeho bleskový přístup je naprosto katastrofální. Nemohu doporučit.

Pana doktora Kejře s klidným svědomím doporučit nemůžu. Chodila jsem k němu už od mala. Mám od něj šest plomb, při vrtání vždy odmítal dát anestezi, přestože jsem žádala. Pak doktor nikdy neudělal rentgen mezizubních kazů a prohlídka trvala tak maximálně 5 minut, včetně nepříjemného odškrabání zubního kamene jakýmsi háčkem. Protože jsem se přestěhovala, můžu nyní porovnat, jak to chodí jinde. Hned při vstupní prohlídce mi nový doktor pečlivě prohlédl zuby, dásně i čelisti, jen na pohled odhalil špatně navrtané plomby a vyplněné plomby, u nichž se vytvořily kazy, udělal RTG a objevil několik počínajících mezizubních kazů. Pan doktor Kejř vše hodnotil slovy "Dobré, dobré, je vidět, že se Vám zuby nekazí". Před dvěma lety převrtaná plomba se tak nepovedla, že se pod ní zuby úplně zkazil - nevěřím, že se to stihlo udát za těch pár měsíců od poslední prohlídky. Všechny plomby se teď budou muset opravit a převrtat, u výše zmiňovaného zubu už mě čeká i korunka, což mě v 28 letech příliš netěší. Ordinace je postarší a takový je i přístup pana doktora, který se nijak nezměnil za tu dobu, co ho znám. Na druhou stranu se mu musí nechat, že i když je trochu naturalista a vše dělá bez umrtvení, nechová se k lidem vulgárně a arogantně, jako někteří jiní doktoři.

Naprosta spokojenost.

S panem doktorem Kejřem mám jen dobré zkušenosti, chodím k němu už asi 20 let od ZŠ a vždycky vše v pořádku. Krátké návštěvy ordinace mi nikterak nevadí, zuby mám sice trochu křivé (ale za to si můžu sama, protože jsem flákala nošení rovnátek), ale jinak zdravé a bez kazů. V čekárně nečekám, sestřička i pan Dr. jsou příjemní a nevypadají jako "zlatokopové", jako třeba soukromá zubařka mých rodičů...

Souhlasím s tím to názorem, že pan dokrot Kejř není dobrý doktor. setkala jsem se se stejným problém jako Karolyn. Už něj nejsem. moje matka ho před pár lety ze stejných důvodů opustila jako lékaře. můj přítel, které mu špatně opravil zuby, injekci pochopitelně nedal, to nepokládal za důležité, i když se jednalo o hluboký kaz. No co dodat.

S panem doktorem mám velmi špatné zkušenosti. U pana doktora jsem byla vždycky maximálně 5 minut, prohlédl mi zuby, pokud zjistil nějaký kaz, tak mi ho vyvrtal a to ANIŽ BY MI NABÍDNUL UMRTVENÍ, což je dle mého názoru v roce 2011 běžné - mám totiž za to, že už nejsme v době středověku...

Když jsem ho jednou požádala, aby mi místo amalgánové plomby, která na vrtaném zubu bude nejspíš vidět (a taky že byla), dal plombu bílou, suše mě odbyl: "Tam se bílé nedávají". Navíc tento pan doktor mi NIKDY ani neudělal rentgen mezizubních kazů, což je TÉŽ BĚŽNÁ PRAXE a je i hrazena pojišťovnou.

Nesouhlasím s názory spokojených pacientů, dle mého názoru je pan doktor Kejř velmi špatný doktor, který se nezajímá o své pacienty. j

NEDOPORUČUJI!