Pavel Jakl, zubař Olomouc

MUDr. Pavel Jakl

Zubař

Palackého 12, Olomouc
Klinika zubního lékařství, Protetická ambulance

Bojíte se jít k zubaři? Já se také bál, než jsem narazil na pana MUDr. Pavla Jakla. Velmi profesionální přístup, který je navíc kombinován s lidskostí a celkovou příjemností vystupování. Vše pochopitelně vysvětlí a zubní problém velmi zručně odstraní. U pana doktora Jakla se mi stala věc, která by mě nikdy ani nenapadla. Odcházel jsem z ordinace s úsměvem a už se těšil, až za půl roku přijdu opět na kontrolu. Kéž by bylo více takových lékařů.

U pana doktora jsem byla na trhání moudráků. Stále se ptal, jestli mě to nebolí, když jsem ho utvrdila, že skutečně nic necítím, tak se usmál a řekl, že to se mu ještě nestalo a že o něm musím napsat do novin. Pochválím ho tedy alespoň zde. Velmi milý, profesionální, rychlý, šikovný. Za 10 minut bylo po všem a absolutně bez bolesti.

Zkrátka profesionál.Dobré chování, manuálně velmi zručný.

Dne 1. 5. 2011 jsem byl opet na pohotovosti, rano, sluzbu mela takova mlada pani, doplnila me, ze prej doktorka! no a pak mi misto sedmicky chtela trhat sestku (chtel jsem osetrit 7), musel jsem ji odpocitat zuby a rict ji, ze naprosto neschopna! dekuji osudu, ze jsem potkal tohoto doktora, kterej perfektne, rychle, sikovne, bezbolestne a ja nevim jake superlativy dodat, s porovnani s tou squadrou azurou, co tam byla 1. 5. 2011. spise to byla vyjimka, potkat tak dobryho doktora, o ostatnich si myslim, ze si tam delaji nejaci studenti praxi nebo to neumi, katastrofa...

perfektně trhá zuby

Se zuby jsem si již od dětství zkusila svoje, nyní mám velmi dobrou paní zubařku, ale tak šikovně a bezbolestně vytržený zub jsem jsem ještě nezažila. Pan doktor je velmi příjemný i lidsky a opravdu se neminul profesí.

Asi 5 týdnů chodím ke své lékařce s bolavým zubem. Doktorka mi tvrdí,že tam nic není.Zub vyvrtala a nechala ho 4 týdny otevřený, 5 týden tam dala vložku. Když se to už nedalo vydržet,tak jsem jela na pohotovost do Olomouce,kde měl službu pan doktor...Je to velmi příjemný lékař s profesionálním přístupem. Ošetření bylo naprosto bezbolestné. V Bruntále u paní doktorky mám slzy v očích a paní doktorka tvrdí,že to nemůže bolet.... Od pana doktora jsem odcházela s úsměvem a ne s bolestí....Kdyby to šlo, klidně bych až z Bruntálu dojížděla do Olomouce. Kéž by byli všichni lékaři takoví.