Pavel Jakl, zubař Olomouc

MUDr. Pavel Jakl

Zubař

7 názorů

Uložit


Adresa

Palackého 12, Olomouc
Klinika zubního lékařství, Protetická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

Ověřeny pacient

Bojíte se jít k zubaři? Já se také bál, než jsem narazil na pana MUDr. Pavla Jakla. Velmi profesionální přístup, který je navíc kombinován s lidskostí a celkovou příjemností vystupování. Vše pochopitelně vysvětlí a zubní problém velmi zručně odstraní. U pana doktora Jakla se mi stala věc, která by mě nikdy ani nenapadla. Odcházel jsem z ordinace s úsměvem a už se těšil, až za půl roku přijdu opět na kontrolu. Kéž by bylo více takových lékařů.


K
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla na trhání moudráků. Stále se ptal, jestli mě to nebolí, když jsem ho utvrdila, že skutečně nic necítím, tak se usmál a řekl, že to se mu ještě nestalo a že o něm musím napsat do novin. Pochválím ho tedy alespoň zde. Velmi milý, profesionální, rychlý, šikovný. Za 10 minut bylo po všem a absolutně bez bolesti.


Zkrátka profesionál.Dobré chování, manuálně velmi zručný.


Dne 1. 5. 2011 jsem byl opet na pohotovosti, rano, sluzbu mela takova mlada pani, doplnila me, ze prej doktorka! no a pak mi misto sedmicky chtela trhat sestku (chtel jsem osetrit 7), musel jsem ji odpocitat zuby a rict ji, ze naprosto neschopna! dekuji osudu, ze jsem potkal tohoto doktora, kterej perfektne, rychle, sikovne, bezbolestne a ja nevim jake superlativy dodat, s porovnani s tou squadrou azurou, co tam byla 1. 5. 2011. spise to byla vyjimka, potkat tak dobryho doktora, o ostatnich si myslim, ze si tam delaji nejaci studenti praxi nebo to neumi, katastrofa...


perfektně trhá zuby


Se zuby jsem si již od dětství zkusila svoje, nyní mám velmi dobrou paní zubařku, ale tak šikovně a bezbolestně vytržený zub jsem jsem ještě nezažila. Pan doktor je velmi příjemný i lidsky a opravdu se neminul profesí.


J
Ověřeny pacient

Asi 5 týdnů chodím ke své lékařce s bolavým zubem. Doktorka mi tvrdí,že tam nic není.Zub vyvrtala a nechala ho 4 týdny otevřený, 5 týden tam dala vložku. Když se to už nedalo vydržet,tak jsem jela na pohotovost do Olomouce,kde měl službu pan doktor...Je to velmi příjemný lékař s profesionálním přístupem. Ošetření bylo naprosto bezbolestné. V Bruntále u paní doktorky mám slzy v očích a paní doktorka tvrdí,že to nemůže bolet.... Od pana doktora jsem odcházela s úsměvem a ne s bolestí....Kdyby to šlo, klidně bych až z Bruntálu dojížděla do Olomouce. Kéž by byli všichni lékaři takoví.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti