MUDr. Pavel Hříbal

Zubař Více

Stráž pod Ralskem 1 adresa

Praktický zubní lékař
Revoluční 164, Stráž pod Ralskem

Pan doktor mi o zuby pečuje již 15 let a jsem naprosto spokojená. Po přestěhování za ním dojíždím z Českých Budějovic a stojí mi to za to. Zachránil mi zničený a zahnisaný zub a i jeho ostatní péče je naprosto příkladná a velmi pečlivá. Děkuji.

Velmi slabý, nedůsledný, namyšlený packal. Zničil mi vše co mohl, opravdu tragédie. Bohužel, je těžké se bránit. Ostatní pacienti časem zjistí, že by měl vrátit diplom.

Můj zubař už cca 18 let. Velmi dobrá péče, vždy ochotný. Nevyměnil jsem ho ani potom, co se stal privátním lékařem. Co se týče jeho pracovní doby, nevím, co je komu z jeho klientů do toho. Je to jeho ordinace a on si určí ordinační hodiny, pokud vám nevyhovují, můžete vždy jít jinam. Je sice dražší, než zubaři se smlouvami s VZP a jinými pojišťovnami, ale kvalita použitých metod a výsledky se tou cenou vyrovnají.

Je pečlivý. Mám paradontózu a myslím, že mi zachránil zuby. Né každému bude vyhovaovat,ale kdo si na p.doktora zvykne, tak je spokojený.

Přístup pana doktora je velice profesioánlní. Jsem s ním naprosto spokojená. Ano, pracovní dobu má neobvyklou, ale pokud za ním dojíždíte přes 50km a nechcete se ulít z práce, tak vám odpolední ordinační hodiny vyhovují. Vyžaduje dochvilnost, pokud jste objednaní. Jestliže dojde z jeho strany ke zdržení, vždy to přijde oznámit. Vřele doporučuji!!!

haha, pece prumerna, ale dochazka do prace naprosto alarmujici!

Chodím k němu už léta a naprostá spokojenost,je to profík :)