Velkopavlovická 25, Brno
Ušní, nosní, krční

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní, nosní, krční Zanet

K panu doktorovi chodim asy tak od 7 let jeto skvělý doktor vždy pozná co me ouška potřebují a memu synkovi taky pomohl mohu jen doporučit a sestřička je mila vstřícná

K panu doktorovi docházíme s oběmi dětmi. Mají k němu důvěru - po zkušenostech s ošetřením např. v Dětské nemocnici se to nedá vůbec srovnat. Vždy hledá nejlepší řešení pro pacienta. Jeho přístup je citlivý, sestřička velmi hodná a příjemná. My jsme spokojení.

K panu doktorovy chodím už 12let a je velmi příjemný milí a ochotný sestřička je také velmi milá a ochotná.Včekárně dlouho nečekáte a když máte něco akutního tak vás veme i když zrovna ordynuje děti.Já dnes k panu doktorovy chodím i sesvími dětmi.

Pan doktor i jeho sestřička jsou velmi ochotní a vždy když jsme přišli s dcerou i bez objednání, tak nás ochotně přijali a vyřešili naše zdravotní problémy.

Skvělí a najlepší odborník. Má skvělí přístup, a vždy mi pomohl. Doporučuji. 10/10

Perfektní odborník, odhalil mi věci, kterých si ostatní lékaři po 30 let nevšimli.

Velni dobrý, pečlivý, pro děti i dospělé vždy ví, co je třeba, má citlivý přístup. Doporučuji.