Dětské ORL centrum
Pekařská 84, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Vynikající,příjemný,ochotný pan dokdor.Můj nejstarší syn měl odmalička pichané uši,až se to naší dětské lékařce přestalo líbit a odeslala nás k tomuto lékaři.Hned po první prohlídce mi pan doktor vysvětlil,že těmi opakovanýmizáněty a picháním synovi zarostla nějaká dírka v bubínku co tam musí byt a bude třeba dat trubičky,syn bude mít částečnou nedoslýchavost,což mi do té doby nikdo neřekl,a škoda,že jsme do Brna nejeli spíš,a ne až v jeho školním věku.Proto teď když některý z mých synů (mám 3)onemocní s uchem či ORL hlediska voláme do Brna.Opravdu odborník na svém místě a takových víc!!!

Nejlepší doktor na světě, ochotný, vstřícný, vše vysvětlí logicky a česky, ne cizími slovy,kterým nerozumíme. Víc takových lékařů!

Vynikající lékař , odborník k dětem má velice dobrý přístup a opravdu umí léčit

Fantastický lékař, skvělý a citlivý člověk. Perfektní výběr sestřiček i zastupujících lékařů. Pan doktor nám moc pomohl, nejdřív konzervativní léčbou, pak operací - ouško dcerky se muselo operovat (v 1. roce života). Provedl operaci sám, byl to jediný příjemný zdravotník z celé dětské nemocnice, dokonce nám dal pro akutní případ své číslo na svůj mobil. I po doléčení skvělá péče, to jsme zatím nikdy nezažili - opravdový zájem a snaha pomoci. Vždy dobře naladěný a neuvěřitelně citlivý k dětem. Zatímco z jiných ORL lékařů měla hrůzu, občas byli suroví a netaktní, on vždy počkal a zcela si ji získal.
I u tak malého dítěte je to velmi důležité, navíc jsme na kontroly chodili ještě donedávna.
Naprosto skvělá péče, jsem mu vděčná za zdraví a sluch své dcery. Moc díky, pane doktore Horníku!!

Moje děti trpěly na záněty středního ucha, až pan doktor nám pomohl.Jeho přístup je vždy perfektní.Díky němu se přestaly strachovat, když jsem řekla, že jdeme na ušní. Zažily si své, jak v dětské nemocnici, ale na přístup a razantnost v Bílém Domě nikdy nezapomenu. Když si na to vzpomenu chce se mi brečet.Panu doktorovi moc děkujeme, je to člověk k nezaplacení.

Velice výborný lkař a hodný k dětem.

Pan doktor se snaží vše léčit nejprve jinak než chirurgicky,jak je to běžné v mnoha zdravotnických zařízeních.Příklad: syn trpěl často na záněty ucha a ani jednou je neměl píchané.Vždy jsme volili např.kapky apod.A vždy to zabralo!!!!!Děkujeme

k panu doktorovi jsem jezdila často se 3 dětmi.vždy byl příjemný,vše vysvětlil.k dětem ohleduplný.

C

Vynikající specialista. Naprosto perfektní přístup k malým pacientům. Neznám lepšího ve svém oboru.

Souhlasím naprosto se vším,co už bylo napsáno.Jen bych se opakovala.S takovým lékařem,jako je Mudr.Horník, jsem se ještě nesetkala a to jsem měla možnost poznat mnoho jiných lékařů.Začíná to vstupem do čekárny a končí to velmi příjemným a lidským přístupem u něj v ordinaci.Chodím k němu už s oběmi dětmi více jak 10 let a doporučila jsem ho i několika známým,kteří mají na něj stejný názor jako já.Přeji mu jen to nej...a všem jej doporučuji.