Dětské ORL centrum
Pekařská 84, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

velmi dobrý lékař s dobrým přístupem k pacientům, ted hlavně k detem !

Pana doktora musím všem jen a jen doporučit. Dcera má opakované pomalu se hojící záněty úší a i když se v ordinaci objevíme po dvou dnech znovu že se nám něco nezdá, vždá nás vstřícně vyšetří a ujistí jeslti je vše v pořádku.
Opravdu u toho doktora je cítit velíká vstřícnost a ochota!!

Zatím nejlepší dětský lékař, super přístup k dětem.

Úžasný pan doktor, dcerka trpí na opakované záněty stř.ucha a jsem ráda, že jsme dostali doporučení na tohoto odborníka. Když už člověk musí řešit takové nepříjemné onemocnění, tak je alespoň v rukou dobrého doktora a může být v klidu a nemusí se bát, že se něco zanedbá, nebo léčí nevhodně.

A je moc příjemný k dětem, dcerka vždy u doktora brečela, ale tady byla úplně v klidu.

Po páté angíně během 5 měsíců u mého sotva 4 letého syna pan doktor nenabídl komplexnější řešení než vytrhnout nosní mandli. Konzultace po telefonu vyřizuje sestra. Náš případ ho zřejmě nezaujal. S panem doktorem máme velmi špatnou zkušenost jak v přístupu, tak ve snaze pomoct. Naštěstí není není v Brně jediný ORL odborník.

Skvělý přístup k dětem, je velmi profesionální, příjemný a hlavně opravdu pomůže.
máme zkušenosti i od jinud a mohu 100% potvrdit, že Mudr.Horník je nej !!!

je to nejlepsi doktor ktereho znam doporucuji vam ho

Neznám lepšího lékaře jak po stránce profesní, tak lidské. J. Kazdová

Nemám jediné námitky. Je to génius. A jako člověk je též bezvadný. Díky Bohu, za takového člověka a lékaře. Zachránil bratrovi sluch - mohl úplně ohluchnout. A mně a mé sestře též výrazně pomohl v nemoci uší. Nyní velmi ochotně, odborně a aktivně pomáhá řešit problém s ušima mého nejmalšího bratra. Ale bohužel vím, jak krutá je závist, jak těžké to měl a má pan doktor v dětské nemocnici v Brně - a to jen proto, že je schopnější než všichni na tom jejich ORL dohromady. Říkám, že těmto by měli přidat ne osm, ale třeba třicet tisíc a některým těm ukřičeným závistivým stejně tak sebrat. Pane doktore, DÍKY za Vás a Vaši práci. Pavel Husák ml.

Mudr. Horník je nejlepší doktor, kterého známe, syn je u něj v péči od nejmenšího věku, nedáme na něj dopustit, jak po odborné, tak po stránce lidské - skvělý, úžasný, teprve po 20 letech se dostávám k tomu, abych ho někde takto veřejně vyzdvihla, jen díky němu je syn na tom zdravotně dobře !!!