Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická gastroenterologická a interní ambulance
nám. Republiky, Studénka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická gastroenterologická a interní ambulance

Neskonale vyborný a velice ochotný " odborník" .... přišel na to na co nepřišlo deset lékařů.... a neskutečně lidský přístup,velice příkladný lékař, měl by být vzorem v medicíně..... nezbývá než ppděkovat

Ověřený profil

pan doktor ´Hanzelka Pavel je vynikající specialista.Znam jej uz 15 let byla jsem jeho pacientkou jak na chirurgicke ambulanci tak v nemocnici v bilovci a v nemocnici mi zachranil zivot spolu s kolektivem.Nyni uz nemam zadne zdravotni problemy a za to vděcim jedině jemu diky at je vic takovych lekaru

Tohoto lékaře jsem poznala není tomu tak dlouho.Mužu se připojit k ostatním komentářum,které jsem si tady přečetla.Neobyčejně ochotny,vstřícný a opravdovy odborník.Vyzvednout chci nejen jeho příkladny přístup k pacientum,ale taky jeho odbornost!Hned po první navštěvě v jeho ordinaci -pro mě velká uleva s mým zdrav.problémem.Děkuji.


MUDR Pavel Hanzelka je nejlepší široko daleko nejen jako lékař - odborník na svém místě , ale jako ochotný ,laskavý ,obětavý člověk ,který nikoho neodmítne a ze všech sil,na úkor svého soukromí,pomáhá .Děkuji mu ze srdce a přeji hodně zdraví.
Vděčná pacientka
Aranka POštolková
odborník a obětavý


Ověřený profil

Pana Mudr.Hanzelku hodnotím známkou n e j l e p š í za velice lidský přístup k pacientům.Nedělá mezi nimi rozdíl,pomáhá všem bez ohledu na věk.Je jedno, jestli je pacientovi 5 nebo 90.Chce vždy přijít na podstatu nemoci.Je velice ochotný, vstřícný a právě proto je jeho ordinace vždy plná.Kdyby bylo více takových lěkařů-to by bylo v našem zdravotnictví hej! Přeji mu pevné nervy v jeho práci a spokojenost i v osobním životě.Děkuji mu za jeho léčbu.Vděčný pacient.


Ověřený profil

Považuji ho za velmi dobrého lékaře, protože léčí všechny lidi podle potřeby.A nedělá mezi nimi rozdíl.Je velmi obětavý, a má velmi příjemný přístup k pacientům.


Pan doktor Hanzelka je člověk na svém místě. Má obrovské odborné znalosti a neobyčejně lidský přístup k pacientům. Velmi Vám za to, pane doktore, děkujeme. Jsme rádi, že Vás máme !!!


MUdr.Hanzelka je pan doktor na svem miste.Ma velmi prijemny a zaroven profesionalni pristup k pacientovi,neleci od stolu...jak se rika mnoha jinym doktorum,Je dusledny a okamzite jedna a leci a vse pacientovi vysvetli. Znam pana doktora Hanzelku nekolik let,lecil me rodice,meho manzela a leci i me, mam k panu doktorovi velkou duveru.Nekolikrat nam moc pomohl v tezkych chvilich,kdy napriklad jiny doktor spatne odhadl diagnozu a za to mu patri veliky OBDIV a velike DEKUJI!!!! Je ochotny kdykoliv pomoci,KDYKOLIV!!!Je to proste PAN DOKTOR !!!


R
Ověřený profil

Je to Pan doktor na to Pan DOKTOR kladu důraz!!!,který neodbývá lidi nějakými léky aby je tím uspokojil ale opravdu dělá pro ty nemocné lidičky první poslední..i kolikrát po pracovní době..Nikdy mne neodmítl a vždy se mi snažil pomoct,mám v něm jako lékaři nesmírnou důvěru,oporu a velice si ho vážím...Takových doktorů jako je Mudr.Hanzelka je v naší republice jen hrstka.a plně souhlasím,že kdyby v naší republice byli takoví lékaři jako je pan doktor tak by zdravotnictví jen kvetlo.Za všechno mu děkuji co pro mne udělal a doufám že ještě udělá.DĚKUJI!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu