Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa (mapa)

Šrámkova 3, Ústí nad Labem
Ord.praktického lékaře - gynekologa (mapa)

Rembrandtova 382/6, Ústí Nad Labem-Město, Ústí nad Labem
Klinika TORNERO s.r.o (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

pan doktor je nejlepsi gynekolog co jsem mnela poradi, vsechno dobre vysvetli, nevymnenila bych ho za zadnyho jinyho

Maximalni spokojenost! Pan doktor rozhodne vi co dela a rozhodne vzdy poradi a pomuze.

Citlivý a lidský přístup je to nejdůležitější, to pan doktor opravdu nepostrádá. Je ochotný, vstřícný, poradí, vysvětlí, popovídá si. Problémy řeší! Nikdy bych ho nevyměnila, ač jsem se přestěhovala, budu dojíždět klidně i s pupkem :-)

Pan doktor je výborný doktor, doporučuji, lepšího doktora jsem si nemohla přát je velice hodný a příjemný. Jsem s ním moc spokojená.

Naprosto souhlasím. K p. Gerychovi jsem chodila dlouhá léta...než jsem se přestěhovala do Prahy. Po pár letech marného hledání alespoň z poloviny tak ochotného a pečlivého doktora zcela vážně uvažuji o tom, že do Ústí k panu doktorovi budu prostě dojíždět. Zdraví máme jen jedno a p. Gerych je opravdu člověk na svém místě.

K panu doktorovi Gerychovi chodím už asi 10 let...díky jeho skvělé práci a důslednosti mám stále ještě maminku, o kterou jsem vinou jiného gynekologa "lempla" málem přišla, díky jeho pozornosti a skvělé péči jsem nepřišla o vaječník a také se mi díky němu nenarodilo nemocné a postižené miminko, kterému by se nežilo lehce, pokud by vůbec žilo. Situace to byla těžká, ale velmi mu vděčím za jeho účast, pochopení a následný zájem o můj stav.
Oceňuji, že si nás pacientky pan doktor pamatuje a nejsme pro něj jen složkou v kartotéce. Po operacích se aktivně zajímá o své pacientky, jde je navštívit a poptat se na jejich stav, to samé po porodech, protože je i porodníkem, je nám k dispozici také na svém soukromém mobilu a to kdykoliv...s tím jsem se nikde jinde nesetkala a nemám na mysli jen gynekologii.
Pana Doktora si velmi velmi vážím, je naprosto precizní, lidský a nenapadá mě nic, co by mi u něj chybělo. Jsem naprosto spokojená a rozhodně bych neměnila, protože má mou naprostou důvěru.

PAN DOKTOR JE SUPER CLOVEK A HLAVNE VYBORNEJ DOKTOR JSEM MOC RADA ZE KNEMU CHODIM MOHU VSEM JEN DOPORUCIT JE TO KAPACITA VE SVEM OBORU

pana doktora Gerycha doporucuji vsem zenam,ktere vyzaduji profesionalni pristup, bezchybnou peci a prijemne prostredi ordinace, vcetne prijemnych sestricek.

Nejlepší!

velmi dobrý lékař