Pavel Gerych, gynekolog Ústí nad Labem

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Šrámkova 3, Ústí nad Labem
Ord.praktického lékaře - gynekologa

pan doktor je nejlepsi gynekolog co jsem mnela poradi, vsechno dobre vysvetli, nevymnenila bych ho za zadnyho jinyho

Maximalni spokojenost! Pan doktor rozhodne vi co dela a rozhodne vzdy poradi a pomuze.

Citlivý a lidský přístup je to nejdůležitější, to pan doktor opravdu nepostrádá. Je ochotný, vstřícný, poradí, vysvětlí, popovídá si. Problémy řeší! Nikdy bych ho nevyměnila, ač jsem se přestěhovala, budu dojíždět klidně i s pupkem :-)

Pan doktor je výborný doktor, doporučuji, lepšího doktora jsem si nemohla přát je velice hodný a příjemný. Jsem s ním moc spokojená.

Naprosto souhlasím. K p. Gerychovi jsem chodila dlouhá léta...než jsem se přestěhovala do Prahy. Po pár letech marného hledání alespoň z poloviny tak ochotného a pečlivého doktora zcela vážně uvažuji o tom, že do Ústí k panu doktorovi budu prostě dojíždět. Zdraví máme jen jedno a p. Gerych je opravdu člověk na svém místě.

K panu doktorovi Gerychovi chodím už asi 10 let...díky jeho skvělé práci a důslednosti mám stále ještě maminku, o kterou jsem vinou jiného gynekologa "lempla" málem přišla, díky jeho pozornosti a skvělé péči jsem nepřišla o vaječník a také se mi díky němu nenarodilo nemocné a postižené miminko, kterému by se nežilo lehce, pokud by vůbec žilo. Situace to byla těžká, ale velmi mu vděčím za jeho účast, pochopení a následný zájem o můj stav.
Oceňuji, že si nás pacientky pan doktor pamatuje a nejsme pro něj jen složkou v kartotéce. Po operacích se aktivně zajímá o své pacientky, jde je navštívit a poptat se na jejich stav, to samé po porodech, protože je i porodníkem, je nám k dispozici také na svém soukromém mobilu a to kdykoliv...s tím jsem se nikde jinde nesetkala a nemám na mysli jen gynekologii.
Pana Doktora si velmi velmi vážím, je naprosto precizní, lidský a nenapadá mě nic, co by mi u něj chybělo. Jsem naprosto spokojená a rozhodně bych neměnila, protože má mou naprostou důvěru.

PAN DOKTOR JE SUPER CLOVEK A HLAVNE VYBORNEJ DOKTOR JSEM MOC RADA ZE KNEMU CHODIM MOHU VSEM JEN DOPORUCIT JE TO KAPACITA VE SVEM OBORU

pana doktora Gerycha doporucuji vsem zenam,ktere vyzaduji profesionalni pristup, bezchybnou peci a prijemne prostredi ordinace, vcetne prijemnych sestricek.

Nejlepší!

velmi dobrý lékař