Zdravotnické zařízení Máj
Milady Horákové 1437, České Budějovice

C

Maximální spokojenost. To, že nemá sestru, mi nevadí, sice se k němu nedá dovolat, ale na sms vždy odpoví. Po předchozí lékařce, která mi nechtěla při přetrvávajících angínách udělat ani výtěry ani rozbor krve, jsem šťastná, že jsem se dostala do rukou tohoto lékaře. Je velice pečlivý, udělal mi několik vyšetření a pak doporučil odstranění mandlí. Od té doby jsem rok nemarodila.

ODBORNÍK a profesionál vždy ochotný a usměvavý lékař který mi vždy pomohl se všemi zdravotními problémy.

Dobrý den všem, většinou se neúčastním anket či hodnocení, ale po přečtení názorů některých pisatelů chci rozšířit řady pozitivních hodnocení. K panu doktorovi chodím již řadu let. Bohužel v poslední době díky zdravotním komplikacím častěji než bych chtěla. Pokaždé je vstřícný, ochotný. Vždy vyposlechne, navrhne léčbu či doporučí vyšetření potřebných specialistů. Kdyby takových bylo více... Hodnotím ho na výbornou a vřele doporučuji. S pozdravem Jana Jordáková

Jsem s panem doktorem velmi spokojen. Chodíme k němu celá rodina a nikdy se nestalo, že by něco zanedbal. A že je dlouhá čekací doba? Já to tedy jednou za čas přežiji a neřeším!

k panu doktorovi chodím já i moji synové již řadu let a jsme všichni velice spokojeni. Vždy,když je potřeba nějaké vyšetření dostaneme je bez problémů. Také bych řekla,že je dobrý diagnostik. Velmi často najde řešení problému sám, myslím, že se nebojí experimentovat. Vždy ochotně vyslechne problém, se kterým za ním člověk přijde, ještě se mi nestalo, že by nevyslechl mé potíže a tvrdil, že on nejlépe ví co mi je a jak se cítím ( dost často se s tímto setkávám u odborných lékařů,kam jsem panem doktorem odeslána). Proto mohu jen doporučit.

Mudr.Pavel Dvořák - dobrý lékař, kdo si stěžuje na čekací dobu nesmí chodit po ránu v pondělí když jdou všichni lidi na kontrolu s neschopenkou,to je nával všude a všichni by potřebovali aby byli co nejdříve hotoví.Můj názor na pana doktora je velmi dobrý neboť dokáže pomoc a i naslouchat a pak pošle ke specialistovi.Chodím kněmu s celou rodinou.

Přesto, že někteří ve své recenzi pana doktora dvořáka hodnitili záporně ja o něm nic špatného nemohu říci. Je dobré ne jak někteří uvádí, že se mnohdy nesnaží léčit sám, ale pošle k odborníkovi. Ja k panu doktoru chodím již třicet let a nikdy jsem žádný problém neměl. Jako každý člověk nějakou chybu má, ale kdo jsme bez chyby. Že pan nemá sestru není na škodu. Znám doktory/ky/ kde je sestra a čeká se v čekárně ještě déle.

SUPER DOKTOR

Vyborny lekar,jsme s nim s manzelem velmi spokojeni,chodime k nemu uz 16let.Laskavy,ochotny,vzdy se vsim poradi,nebo posle ke specialistovi.Velice ho chvalime!!!!

má zájem o pacienta, je trpělivý, vysvětlí co a jak, LB