Pavel Čejka, chirurg Liberec

Pavel Čejka

Uložit

Chirurg Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Liberec
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Doktor Čejka je profesionál s příjemným a vstřícným jednáním. Do ordinace jsem šel v objednaný čas, zákroky bez jakýchkoli komplikací. Rád bych potkával víc takových doktorů.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Podezření na pupeční kýlu

Před pár měsíci jsem byla u dr. Čejky v Klášteře na vyšetření s podezřením na kýlu. Doktor se na mě podíval, sáhnul mi na malou bulku mezi pupikem a žebry a diagnostikoval pupeční kýlu. Rovnou mi napsal datum zákroku ve Frýdlantské nemocnici. Termín operace jsem z časových důvodů zrušila a odložila ji na pozdější dobu.
Časem se mému synovi objevila podobná boulička na břiše také. Ale jeho dětská lékařka zahájila zkoumání bouličky doporučením na sono. Tak jsem se se synem objednala také i já. A světe div se! Z mé kýly se vyklubala obyčejná tuková bulka, se kterou se dá žít, aniž bych musela na operaci.
Díky tomu bych už k dr. Čejkovi nikdy nešla. Pozbyla jsem k tomuto lékaři důvěru.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor mi v loni operoval žlučník a vše v naprostém pořádku,nyní chodim již 4 měsíce do ordinace s úrazem a opět super přístup,


K
Ověřeny pacient

Jakub B.

Jsem 2 týdny po operaci tříselné kýly, kterou provedl laparoskopicky MUDr. Pavel Čejka v Nemocnici Frýdlant. Vyjadřuji naprostou spokojenost jak s přístupem personálu nemocnice tak především s profesionalitou a lidským přístupem pana doktora, který se na mě i dalšího odoperovaného pacienta přišel osobně podívat.


Ověřeny pacient

Ráda přidávám pozitivní komentář, MUDr.Čejka a sestřička, velmi příjemní, empatičtí, naprostá spokojenost s jednáním, když už vás něco bolí, zahřeje takto skvělé profesionální jednání. Děkuji oběma.


J
Ověřeny pacient

Velká spokojenost,je to odborník a sestra je šikovná.


B
Ověřeny pacient

B.Plhal
Pana doktora předchází výborná pověst, vynikající chirurg s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Jsem velmi rád, že jsem se s chirurgickým výkonem mohl svěřit do jeho rukou a být v klidu jak před operací tak i po operaci. Jednoznačně doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Vynikající odborník, velmi vstřícný a profesionální přístup, zdravotní sestra v ordinaci příjemná, jsem rád, že jsem se pro chirurgický zákrok svěřil do jeho rukou.
Jan Kubelka


A
Ověřeny pacient

Milý přístup pana doktora i sestry. Jednání vstřícné. Vše mi vysvětlil, nabídl možnosti řešení. Doporučuji. O oblibě a schopnosti jistě napovídá také neustále plná čekárna pacientů.


Á
Ověřeny pacient

vlastní zkušenost velmi dobrá, takže doporučuji pana doktora všem, kdo má rád všechno pěkně vysvětlené a po operaci se cítím velmi dobře. Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti