Liberec

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Doktor Čejka je profesionál s příjemným a vstřícným jednáním. Do ordinace jsem šel v objednaný čas, zákroky bez jakýchkoli komplikací. Rád bych potkával víc takových doktorů.

Umístění: Ordinace Podezření na pupeční kýlu

Před pár měsíci jsem byla u dr. Čejky v Klášteře na vyšetření s podezřením na kýlu. Doktor se na mě podíval, sáhnul mi na malou bulku mezi pupikem a žebry a diagnostikoval pupeční kýlu. Rovnou mi napsal datum zákroku ve Frýdlantské nemocnici. Termín operace jsem z časových důvodů zrušila a odložila ji na pozdější dobu.
Časem se mému synovi objevila podobná boulička na břiše také. Ale jeho dětská lékařka zahájila zkoumání bouličky doporučením na sono. Tak jsem se se synem objednala také i já. A světe div se! Z mé kýly se vyklubala obyčejná tuková bulka, se kterou se dá žít, aniž bych musela na operaci.
Díky tomu bych už k dr. Čejkovi nikdy nešla. Pozbyla jsem k tomuto lékaři důvěru.

Pan doktor mi v loni operoval žlučník a vše v naprostém pořádku,nyní chodim již 4 měsíce do ordinace s úrazem a opět super přístup,

Jakub B.

Jsem 2 týdny po operaci tříselné kýly, kterou provedl laparoskopicky MUDr. Pavel Čejka v Nemocnici Frýdlant. Vyjadřuji naprostou spokojenost jak s přístupem personálu nemocnice tak především s profesionalitou a lidským přístupem pana doktora, který se na mě i dalšího odoperovaného pacienta přišel osobně podívat.

Ráda přidávám pozitivní komentář, MUDr.Čejka a sestřička, velmi příjemní, empatičtí, naprostá spokojenost s jednáním, když už vás něco bolí, zahřeje takto skvělé profesionální jednání. Děkuji oběma.

Velká spokojenost,je to odborník a sestra je šikovná.

B.Plhal
Pana doktora předchází výborná pověst, vynikající chirurg s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Jsem velmi rád, že jsem se s chirurgickým výkonem mohl svěřit do jeho rukou a být v klidu jak před operací tak i po operaci. Jednoznačně doporučuji.

Vynikající odborník, velmi vstřícný a profesionální přístup, zdravotní sestra v ordinaci příjemná, jsem rád, že jsem se pro chirurgický zákrok svěřil do jeho rukou.
Jan Kubelka

Milý přístup pana doktora i sestry. Jednání vstřícné. Vše mi vysvětlil, nabídl možnosti řešení. Doporučuji. O oblibě a schopnosti jistě napovídá také neustále plná čekárna pacientů.

Á

vlastní zkušenost velmi dobrá, takže doporučuji pana doktora všem, kdo má rád všechno pěkně vysvětlené a po operaci se cítím velmi dobře. Děkuji