Komenského náměstí 92, Zásmuky
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Plynárenská 671, Kolín

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Nejlepší lékař, kterého jsem kdy za svůj život poznala, moc si ho vážím pro jeho vědomosti a velice hezký přístup k pacientům. Děkuji, pane doktore. BB

Pan doktor je velmi ochotny, jako lékaře i jako člověka jej hodnotím na výbornou. Spokojená nejsem pouze já, nýbrž celá má rodina.

Jako jediný z okolí se nás ujal po přestěhování z Prahy a již 10let se stará výborně o celou naši rodinu. Vždy ochotný a milý!

Dlouholetá zkušenost - celé rodiny !!!! Hana a Martin Řehákovi

Nejlepší doktor, kterého jsem poznala. Pomůže s jakýmikoliv problémy, o své pacienty se opravdu stará. I když má v Kolíně hodně omezené ordinační hodiny, nikdy bych neměnila a jsem ráda, že jsem ho našla.

Pan doktor je jeden z nejlepsich doktoru co znam. Skoda, ze neni mozne tohoto skveleho odbornika naklonovat do vsech ordinaci. Alena Jarosova

Je to super lékař

Velice ochotný, výborný přístup k lidem. Opravdu jeden z nejepších lékařu.Jsem moc spokojená.

Výborný lékař, celá naše rodina je maximálně spokojena.

Dnes jsem navštívila poprvé pana doktora.Jsem pozitivně rozčarovaná,jaký o můj zdravotní stav jevil zájem.Předtím jsem chodila do Poděbrad k Mudr.Hodboďové a Mudr. Pivoňkovi,už nikdy víc!!!Pan doktor Bohaboj,po vyřčení mých problémů,hned věděl o co se jedná.Jsem s ním domluvená na další vyšetření.Poprvé ve svém životě vidím praktického lékaře,který má zkušenesti,lidský přístup,zajímá ho, co říkáte a jen nepředepisuje léky a neschopenky. Jen více takových lékařů.