Komenského náměstí 92, Zásmuky

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí
Plynárenská 671, Kolín

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Nejlepší lékař, kterého jsem kdy za svůj život poznala, moc si ho vážím pro jeho vědomosti a velice hezký přístup k pacientům. Děkuji, pane doktore. BB

Pan doktor je velmi ochotny, jako lékaře i jako člověka jej hodnotím na výbornou. Spokojená nejsem pouze já, nýbrž celá má rodina.

Jako jediný z okolí se nás ujal po přestěhování z Prahy a již 10let se stará výborně o celou naši rodinu. Vždy ochotný a milý!

Dlouholetá zkušenost - celé rodiny !!!! Hana a Martin Řehákovi

Nejlepší doktor, kterého jsem poznala. Pomůže s jakýmikoliv problémy, o své pacienty se opravdu stará. I když má v Kolíně hodně omezené ordinační hodiny, nikdy bych neměnila a jsem ráda, že jsem ho našla.

Pan doktor je jeden z nejlepsich doktoru co znam. Skoda, ze neni mozne tohoto skveleho odbornika naklonovat do vsech ordinaci. Alena Jarosova

Je to super lékař

Velice ochotný, výborný přístup k lidem. Opravdu jeden z nejepších lékařu.Jsem moc spokojená.

Výborný lékař, celá naše rodina je maximálně spokojena.

Dnes jsem navštívila poprvé pana doktora.Jsem pozitivně rozčarovaná,jaký o můj zdravotní stav jevil zájem.Předtím jsem chodila do Poděbrad k Mudr.Hodboďové a Mudr. Pivoňkovi,už nikdy víc!!!Pan doktor Bohaboj,po vyřčení mých problémů,hned věděl o co se jedná.Jsem s ním domluvená na další vyšetření.Poprvé ve svém životě vidím praktického lékaře,který má zkušenesti,lidský přístup,zajímá ho, co říkáte a jen nepředepisuje léky a neschopenky. Jen více takových lékařů.