Nemocnice Krnov (SZZ Krnov), p.o.
I. P. Pavlova 9, Krnov

Mam velmi negativni zkusenosti. Naprosto neprofesionalni jednani. Doktor byl velmi zmateny, musela jsem mu vse minimalne dvakrat opakovat, jinak to nechapal. Dale nemistne pripominky, ktere mi byly proti srsti a nelidsky pristup. Hrabl do me, jak do nejake dojne kravy, takovou bolest jsem nezazila a to podotykam, ze jsem byla na zacatku tehotenstvi. Jeho diagnoza znela mimodelozni tehotenstvi, oznamil mi to, jako by se jednalo o normalni vec, bez nejakeho soucitu a litosti. Pry uz nemam jist a pit a hned rano mi udelaji revizi. Odchazela jsem znicena a naprosto zoufala, jelikoz jsme se na miminko moc tesili. Revizi jsem nepodstoupila, jelikoz slouzila rozumna pani doktorka. Diky bohu za ni, jelikoz dnes mame zdrave miminko. Doktor Vanco by se ve svem veku mel opravdu venovat necemu jinemu!!!

Musím uznat že jsem byla velmis pokojená před rokem a půl byl tento lékař velmi ochotný a co se týče ohledně lidskosti jsem naprosto spokojená. vřele doporučuji

Opravdu jsem spokojená nebyla. K dotyčnému jsem šla na pohotovost, jelikož mi praskla cista a začala jsem krvácet. Celou dobu mu to přišlo směšné, smál se jako kdyby se nic nestalo. Navíc ty jeho poznámky "teda to je díra slečno"... opravdu nebyly na místě. Nevyřešili jsem vlastně vůbec nic, jen jsem předala peníze za pohotovost.

Podle předchozích referencí mám pocit, že jsem byla u zcela jiného lékaře. Pan doktor mi připadal velice zmatený, zapomnětlivý, při vyšetření měl hloupé poznámky ("to se tam musí vlézt celé dítě, ne jen dva prsty, tak se na to chystejte"). Poprvé za celé těhotenství jsem zažila bolestivé ultrazvukové vyšetření, jak necitlivě přejížděl sondou přes břicho. Dvakrát jsem mu musela připomenout, aby mi vypsal recept na léky na tlak, které mi docházely. Špatný dojem umocnila ještě zdravotní sestra na recepci, která je mírně řečeno nepříjemná a někdy dosti neomalená.

Pan doktor mě vyšetřoval v těhotenské poradně, když jsem nemohla za svým lékařem. Choval se moc mile, profesionálně a ochotně, naštěstí mám bezproblémové těhotenství, takže jsem s ním nemusela řešit nic závažného, ale po lidské stránce hodnotím velmi dobře. I to pacientkám hodně dá.

Odborník s profesionálním přístupem.Za skvěle provedenou operaci DĚKUJI. Grisová

velmi mně pomohl a pomáhá a moc si ho vážím:-)

Pan doktor má opravdu hezký přístup. Byl u porodu mého syna a taky díky dr. Vančovi mám na porod ty nejhezčí vzpomínky! :-)

vynikajici pristup k pacientkam ochota kdykolif pomoci a hlavne dobri pristup