Praktický lékař pro dospělé
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

V životě jsem nezažil více neempatického a arogantnějšího lékaře, extrém všech extrému. Povýšenost, neochota a nepříjemnost. Sestřička se snažila být milá a hodná, ale pak ji napomenul, ať přestane. No nemám na to co říct, snad se už v životě s takovým člověk nepotkám.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Příbuzná s evidentními kovidovými příznaky šla k panu dr., nicméně ji odbyl (už 40 let léčí chřipku, takže ať na něj nechodí s kovidem, přece to pozná). Po dvou týdnech teploty, kašle, špatného dýchání šla paní na plicní, kde byli zděšení, jak to že dr. neřeší kovid, když je to evidentní. Výsledkem jsou další nakažení a koronavirový zápal plic.

Děkujeme MUDr. Oto Koštovi za vynikající péči o celou naši rodinu. Vždy si v případě potřeby udělá na nás čas, nikdy nás neodmítne a především vždy pomůže a poradí. Je to odborník na svém místě. Děkujeme a přejeme mnoho osobních a odborných úspěchů.

Děkujeme Dr.Koštovi za jeho péči o naši maminku,která je především náročná na čas.Jsme si vědomi,kolik má pacientů,víme i to,že vyučuje na dvou fakultách,věnuje se poradenství,četli jsme jeho vynikající knihu /včetně naší maminky!/a některé články,slyšeli jeho relace v rozhlase,viděli v televizi.Přesto nikdy neodmítne alespoň telefonickou konzultaci a je-li to důležité,pak i návštěvu.Jsme mu za vše opravdu vděčni!

-Chtěla bych moc poděkovat za dlouholetou lékařskou péči,kterou mi dr.O.Košta vždy ochotně a vstřícně věnoval.Přeji mu mnoho zdraví a spokojenost v osobním životě.

kde jsou ty doby kdy byl Otta špičkový lékař a diagnostik...ale nevyčítejme mu to ,není sám...spousta lékařů brzy pochopila,že zdravotnictví je je kšeft a zlatý důl a zparchantěli stejně...Kubica...Šrom....

U

Arogance a neochota Dr. Košty a sestry je do nebe volající.Zatím co Košta řeší své politické ambice, sestra ordinuje.Nejhorší je,že pacient se spravedlnosti nedovolá systém spolužáků funguje neomylně.

Příjemný sympaták s dlouholetou praxí.Doporučuji!!!!Stará se nám o maminku již mnoho let.Děkujem.