I. P. Pavlova 6, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Děkujeme MUDr. Oto Koštovi za vynikající péči o celou naši rodinu. Vždy si v případě potřeby udělá na nás čas, nikdy nás neodmítne a především vždy pomůže a poradí. Je to odborník na svém místě. Děkujeme a přejeme mnoho osobních a odborných úspěchů.

Děkujeme Dr.Koštovi za jeho péči o naši maminku,která je především náročná na čas.Jsme si vědomi,kolik má pacientů,víme i to,že vyučuje na dvou fakultách,věnuje se poradenství,četli jsme jeho vynikající knihu /včetně naší maminky!/a některé články,slyšeli jeho relace v rozhlase,viděli v televizi.Přesto nikdy neodmítne alespoň telefonickou konzultaci a je-li to důležité,pak i návštěvu.Jsme mu za vše opravdu vděčni!

-Chtěla bych moc poděkovat za dlouholetou lékařskou péči,kterou mi dr.O.Košta vždy ochotně a vstřícně věnoval.Přeji mu mnoho zdraví a spokojenost v osobním životě.

kde jsou ty doby kdy byl Otta špičkový lékař a diagnostik...ale nevyčítejme mu to ,není sám...spousta lékařů brzy pochopila,že zdravotnictví je je kšeft a zlatý důl a zparchantěli stejně...Kubica...Šrom....

U

Arogance a neochota Dr. Košty a sestry je do nebe volající.Zatím co Košta řeší své politické ambice, sestra ordinuje.Nejhorší je,že pacient se spravedlnosti nedovolá systém spolužáků funguje neomylně.

Příjemný sympaták s dlouholetou praxí.Doporučuji!!!!Stará se nám o maminku již mnoho let.Děkujem.