Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského nám. 411, Dobříš
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Jsem ve věku, kdy mám za sebou návštěvy více lékařů v různých zdravotnických zařízeních. MUDr. Otakar Šmahel je světlou výjimkou v přístupu k pacientům zejména v tom, že si váží jejich času a neplýtvá jím. Doba, na kterou jste objednáni, je zároveň dobou vstupu do ordinace. Ani po odborné stránce jsem neměl s panem doktorem sebemenší problém - naopak - co se týče protetiky, provedené u dřívšjších lékařů, jsou na rozdíl od těch nových od pana doktora Šmahela v podstatě "odešlé".
Ani na chvilku jsem zatím nezauvažoval o změně zubního lékaře.
Snad jednu věc bych doporučil zlepšit - možnost objednání e-mailem či po internetu.

L
Ověřeny pacient

Nedávno jsem se z Prahy přestěhovala sem a hledala jsem zubaře,všude mě odmítli že neberou a mají plno a to dokonce i přes to že jsem je všechny osobně objížděla se slzami v očích a miminkem pod srdcem... Byla jsem zoufalá jelikož mě zub opravdu bolel... nakonec jsem přemluvila paní doktorku v PB a ta mi zub ještě zhoršila...proto jsem se druhý den vydala na Dobříš a sestra byla moc laskavá a ihned mě vzali... Pan doktor zub otevřel a začal s jeho léčbou... kupodivu mě to skoro nebolelo (a to jsem přecitlivělá) zub mi pan doktor nechal otevřený a příští týden k němu jdu znovu... teď mě zub vůbec nebolí a už se ani trošku nebojím jít na příští vyšetření a další kontroly... od pana doktora mě už nikdo nedostane :) nejen že je úžasný zubař ale i člověk.

T
Ověřeny pacient

Dříve jsem napsal svůj názor a nijak ho neholám měnit. Reakcí někoho z vás bylo, že když někdo nechodí k zubaři, ať se nediví, že ho vyřadí z evidence. Já jsem chodil pravidelně a objednával jsem. Ale musel jsem to zkloubit s mou naročnou prací, a když mě pan šmahel nemohl vzít na dvě minuty do ordinace na prohlídku, tak jsem chodil bez objednání a rovněž bez výsledku. Teď jezdím do Nečíně k paní Slepičkové a jsem velmi spokojený. Prohlídka netrvá déle než 2-3 minuty, protože v 35 letech nemám žádné kazy ani kameny. Pročetl jsem příspěvky i jiných a divím se, že se najdou tací, že chválí práci pana Šmahela, zatím co jiným doslova zpackal zuby. Moje manželka jezdí k zubařce do Prahy Arbesdent, rovněž utekla od p. Šmahela, kde ji objednají, esemeskou upozorní, že je den periodické prohlídky, udělají rentgen a navodí celkově příjemnou atmosféru, že se cítí velmi dobře. My jsme rádi, že nejsme u pana Šmahela a ostatní, kteří sympatizují s panem Šmahelem o hodně přicházejí. Ať je jim takto přáno:-)))

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Vynikající lékař.

I
Ověřeny pacient

Bojím se k němu méně než ke gynekoložce, protože se chová slušně a je milý, což je, řekněme si to upřímně, u dnešních lékařů téměř vzácnost... Je fakt, že není nejlevnější, ale za slušné zacházení to stojí. (Má i milou sestřičku)

skutečně,jen ty nejlepší skušenosti

K panu doktorovi jsem byla poslána v 11 letech jako k odborníkovi kvůli problému, že mi nemohl vyrůst zub (špičák). Pan doktor náhledl do mých úst a začal povídat.. Tenhle zub (naprosto zdravý) vytrhneme, dáseň nařízneme, na špičák upevníme dráty a zub budeme po částech ambulatně vytahovat z dásně ven, sem pak dáme můstek.. Seděla jsem zaražená v zubařském křesle, rozklepaná... Když se ho moje mamka zeptala, jestli by to dělal svým dětem tímto způsobem, jestli neexistuje nějaký jiný, tak odvětil "EXPERIMENTOVAL BYCH". Rychle jsme utekli z jeho ordinace a už jsem se tam nikdy nevrátila. Paní doktorka Mazurová, ke které jsem pak chodila, mi dala rovnátka a do roka jsem měla všechny zuby a to bez operace a můstků..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Super zubař, vždycky když potřebuju tak se mi dostane kvalitní ošetření za přijatelnou cenu. Spokojenost od dětství, tedy asi 26 let.

B

Na prohlídky chodím 20 let pravidelně každý rok a nemám problém, když něco najde, zablombuje, zkontroluje jestli nemám zubní kamen a připomene, jak si mam čistit zuby. Kamaráda ovšem taky vyřadil z evidence, ten ale u něj od školy, to je 12 let, nabyl. To se teda neni čemu divit.

T
Ověřeny pacient

Dokud jsem chodil do školy, tak jsem neměl problémy, chodil jsem pravidelně. Ale jak jsem začal pracovat v dopravě, tak už byl problém se objednat a z jeho strany v čase jen zkontrolovat. Připomínám, že pouze jen na prohlídku. Po nějaké době jsem zjistil, že mě sám bez oznámení vyřadil z evidence, že jsem prý nedocházel na prohlídky. Úsudek si udělejte sami.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti