Doporučení ortopedové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Krnov

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Nemocniční 2, Město Albrechtice Mapa

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

• „Jediný dr který mi uměl vysvětlit co se mnou při operaci budou dělat. Super předoperační i pooperační přístup.

Náměstí Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie, traumatologie, ultrasonografie pohybového ústrojí, sportovní medicína

• „Navštívila jsem pana doktora s bolestmi nártů na nohou, opravdu jsem zírala na velice milý přístup k pacientovi, vysvětlil mi vše důkladně, odpověděl trpělivě na spoustu mých otázek a dal cenné rady co se dá s mým problémem dělat. Sice objednací doba je u pana doktora dost dlouhá, ale vyplatí se ( pokud nemáte nic akutního ) si na něj "počkat". Děkuji Více

Ostrožná 27/224, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „paní doktora Juráňová i sestřička jsou určitě nejlepší a velmi ochotné,vždy pomohou ,vřele doporučuji, d:))

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Takhle by měla vypadat komunikace s doktorem,plná spokojenost, vyřešení a rozebrání zdravotního problému. I při druhé návštěvě se doslova doktor a perfektní sestřička, (uběhaly) jen proto abych zbytečně necestoval. Dokonce i mimo jejich řádnou pracovní dobu pro pacienty. Tohle jsem ještě nezažil za 48 let. Moc děkuji, Pane doktore a sestři. Více

Nádražní 27, Bruntál Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor Lucký je opravdový odborník ve svém oboru. Svým odoborným přístupem velmi pomohl mému zdravotnímu stavu - kyčelní onemocnění, výborný operatér a humáním přístupem a pochopením mi pomohl jako člověku, kterému není vždy jen 'fajn¨'. Všem podobně postiženým mohu jen vřele doporučit jeho odbornost a nezistnost. Více

Nám. Hrdinů 8, Krnov Mapa

• Hrnčířská 270/10, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie a protetika