Doporučení ortopedové s Oborová zdravotní pojišťovna Cheb

• „Pan Hora byl velice ochotný a milý, vzal v potaz všechny mé dotazy a odpověděl na všechny mé otázky. Velice doporučuji! Více

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

• „Moje zkušenost panem MUDr. Kalendou je výborná. Ochotný, vstřícný a především profesionální přístup. To samé platí pro sestřičku. 14 dní od operace kolene se pomalu vracím k běžnému fungování. Tímto děkuji nejen za perfektně odvedenou operaci, ale i za následnou péči. Více

Nemocnice Sokolov

• „Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier Více

Nemocnice Sokolov

• „Maximální spokojenost ve všech směrech . Vřele doporučuji. Konečně se mi někdo věnoval a zjistil důvod mého problému. Moc mu děkuji Více

Poliklinika Sokolov

• „Vrátila jsem se k panu doktorovi i když jsem se přestěhovala do jiného města a konečně péče o nemocného taková, jak má být.Velmi lidský a profesionální přístup, vše vysvětleno, podrobné vyšetření a velmi příjemné jednání.Po mudr.Kaplanovi z karlovarské polikliniky je to balzám pro duši i tělo. Více

Poliklinika Sokolov

• „Ošetřoval mne po operacích ještě v Ostrově. Díky jeho přátelskému a vstřícnému chování jsem se tam cítil o moc lépe. Tímto mu i děkuji D. Z. Více

Poliklinika Sokolov

• „Pan doktor je výborný, byla jsem u nej poprvé a na jedničku.Veřím,že mi operací pomůže.Milý a ochotný.Veliká spokojenost:-) Více

Valdštejnova 20, Cheb Mapa

• „dlouholeté zkušenosti

Nemocniční 52, Aš Mapa

• Ortoped, Internista

„Byl jsem velmi spokojený s jeho přístupem i odborným provedením operace a následné péče. Pan doktor je vtipný.

Slovenská 35/545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolo

Poliklinika Sokolov

• „Pana doktora si vážím pro jeho vysokou odbornost,slušnost a přístup k lidem.Je mu jedno jestli jste dělník nebo ředitel.Snaží se stejně pomoci všem a jedná s Vámi na rovinu.Já sama jsem po operaci kolene-meniskus a maminka po totální endoprotéze kolene.Obě operace doporučil a provedl pan doktor a jsme velmi spokojené. Přeji panu doktorovi hodně štěstí a co nejméně nesmyslných hodnocení od pravděpodobně zakomplexovaných jedinců nebo konkurence. Více

Ortopedická ambulance

• „Pana doktora Lavičku znám již 37 let. Na tehdy vyhlášenou ortopedii v Aši pod vedením pana prim. Burgra nemohu nechat dopustit, ani po tolika letech. Vždy jsem tam byl 100% léčen a s se zdravotním personálem ( paní vrchní a ostatní sestry a také rehabilitační) už jsem měl navázané blízké vztahy, aco by né, když jsem tam byl léčen nebo-li hospitalizován každý druhý rok, než mě pan doktor, a nebojím se napsat - mnou a celé mé rodiny - Vážený pan doktor Lavička doporučil na operaci (totální endoprotézu levého kyčle) do Plzně na ortopedickou kliniku k tehdejšímu přednostovi panu Koudelovi, který je již pan profesor a já díky panu primáři Lavičkovi jsem do dneška jeho spokojený a neváhám napsat velmi spokojený pacient. Pane primáři Lavičko děkuji Vám - moc Vám děkuji za za vše co jste pro mně a mého otce udělal. Vždy jsem byl velmi spokojen s mým léčením na ortopedii v Aši, a to byl -li jste doktor či primář či ředitel nemocnice. Vždy jste měl osobní -velmi osobní vztah k pacientům a nebojím se napsat - vztah kamarádský. Já vím o čem píši, když my dva se známe již 37 let. Po narození mé vnučky nebyla jiná cesta , a ani jsem na chvilku nezaváhal a přišel k Vám mojí vnučku zaregistrovat. Tak-že velmi vážený, jak já dodnes s velkou úctou říkám k Vám pane primáři je to již v naší rodině třetí generace, která je pod vaším velmi odborným dohledem. Pane primáři - Děkuji - Václav Holub Více

26. dubna 9, Cheb Mapa