Ortopedická ambulance
Valdštejnova 20, Cheb

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Chodím k panu doktorovi Hoškovi již několik let a chtěl bych mu za jeho přístup a léčení poděkovat. Ve svých 85 letech už nechci jít na operaci a můj stav se příliš nezhoršuje.Za léčení a vstřícnost bych chtěl přidělit nejvyšší ocenění.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je výborný, skvělý přístup k pacientům, rychlost termínů, teď už čekám na operaci a mohu jenom doporučit

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Byla jsem včera u pana dr.Hoška má ted' pěknou a velkou ordinaci a pěkně to ladí tak držím palce a at' se mu daří

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor je výborný, byla jsem u nej poprvé a na jedničku.Veřím,že mi operací pomůže.Milý a ochotný.Veliká spokojenost:-)

Umístění: Ortopedická ambulance Bolest ramene.

K Mudr. Hoškovi chodím při ortopedických potížích, což se mi za posledních 10 let stalo 2x a byla mi postupně provedena operace obou ramen. Naposledy v únoru 2019 v nemocnici v Neratovicích. Mohu jenom kladně hodnotit jak uvedenou nemocnici, tak přístup Mudr. Hoška, vše jasně a srozumitelně vyřešeno, bolesti a problémy odstraněny. Děkuji velmi. RP Cheb.

Umístění: Ortopedická ambulance Doporučení pediatra

U p.doktora jsem byla se svou 17. letou dcerou . Obě dvě ho můžeme pouze doporučit. Nepodcenil nic, mluvil s námi tak,že jsme mu rozuměly a navíc - objednací lhůta byla velice krátká. Ašačky

Umístění: Poliklinika Chomutov

Je to rok po výměně kolenního kloubu a jsem velmi spokojen. MUDr Hošek je výborný ortoped děkuji.Koblasa Stanislav Cheb

Jsem s panem doktorem velmi spokojen, velice mi pomohl a pomáhá i nadále. Zajistil mi operaci - výměnu kyčelního kloubu před více než 12 lety a i nadále mi pomáhá zajištěním rehabilitace. Takových lékařů by mělo být více!!!

Dr. Daniel Hosek je vyborny ortoped, skvely ve svem oboru a velmi prijemny k lidem. Moc si ho vazime a prejeme si, aby takovych lekaru bylo v Cechach vice! Dr. Hosek operoval meho otce Vladimira Svobodu [85 let]. Provedl vymenu kycelniho kloubu velmi uspesne a moc memu otci pomohl od nesnesitelne bolesti a velmi snizene mobilnosti. Muj otec byl odmitnut jinym ortopedem z nejmenovane nemocnice v Jiznich Cechach, pro sve stari a zavaznost poskozene kosti. Po dva roky prosil lekare, aby operaci provedl a on ho stale odmital. Nejdrive, ze pojistovna je vycerpana, pak se vymlouval na otcuv vek... Dr. Hosek se meho otce ujal a vse slo podle planu rychle a uspesne jako v dobrem filmu. Muj otec se rychle zotavil, byl velmi poctivy pacient a dodrzel vse co se ma. Par tydnu po operaci se citi skvele, zacina chodit bez berli. Touto cestou mnohokrat dekuji panu doktorovi Hoskovi a preji jen to dobre v pracovnim i osobnim zivote.
-Jana Kind

Dobrý den, pan doktor je ve svém oboru opravdu odborníkem. Bohužel je zkorumpovaný, když přijde na operaci nenápadně nabídne možnost předběhnout pořadník za cca 50 000 Kč to podle typu operace. Pro lidi co nemají nouzi o peníze je to možná dobré,ale pro průměrně vidělávajícího člověka je to celkem problém a navíc se díky lidem, kteří mají na přednostní operaci, průměrně vidělávajícímu člověku protáhne doba čekání. Takže pokud potřebujete rychle operovat a nemáte peníze nedoporučuji tohtoto doktora.