MUDr.

Daniel Hošek

Ortoped

12 názorů

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • A
  Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: Doporučení pediatra

  U p.doktora jsem byla se svou 17. letou dcerou . Obě dvě ho můžeme pouze doporučit. Nepodcenil nic, mluvil s námi tak,že jsme mu rozuměly a navíc - objednací lhůta byla velice krátká. Ašačky

 • Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

  Hodnocení pacientů

  Přidejte vlastní názor
  4.5

  Obecné skóre
  12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • A
   Umístění: Ortopedická ambulanceSlužby: Doporučení pediatra

   U p.doktora jsem byla se svou 17. letou dcerou . Obě dvě ho můžeme pouze doporučit. Nepodcenil nic, mluvil s námi tak,že jsme mu rozuměly a navíc - objednací lhůta byla velice krátká. Ašačky

  • Umístění: Poliklinika Chomutov

   Je to rok po výměně kolenního kloubu a jsem velmi spokojen. MUDr Hošek je výborný ortoped děkuji.Koblasa Stanislav Cheb

  • Jsem s panem doktorem velmi spokojen, velice mi pomohl a pomáhá i nadále. Zajistil mi operaci - výměnu kyčelního kloubu před více než 12 lety a i nadále mi pomáhá zajištěním rehabilitace. Takových lékařů by mělo být více!!!

  • Dr. Daniel Hosek je vyborny ortoped, skvely ve svem oboru a velmi prijemny k lidem. Moc si ho vazime a prejeme si, aby takovych lekaru bylo v Cechach vice! Dr. Hosek operoval meho otce Vladimira Svobodu [85 let]. Provedl vymenu kycelniho kloubu velmi uspesne a moc memu otci pomohl od nesnesitelne bolesti a velmi snizene mobilnosti. Muj otec byl odmitnut jinym ortopedem z nejmenovane nemocnice v Jiznich Cechach, pro sve stari a zavaznost poskozene kosti. Po dva roky prosil lekare, aby operaci provedl a on ho stale odmital. Nejdrive, ze pojistovna je vycerpana, pak se vymlouval na otcuv vek... Dr. Hosek se meho otce ujal a vse slo podle planu rychle a uspesne jako v dobrem filmu. Muj otec se rychle zotavil, byl velmi poctivy pacient a dodrzel vse co se ma. Par tydnu po operaci se citi skvele, zacina chodit bez berli. Touto cestou mnohokrat dekuji panu doktorovi Hoskovi a preji jen to dobre v pracovnim i osobnim zivote.
   -Jana Kind

  • Dobrý den, pan doktor je ve svém oboru opravdu odborníkem. Bohužel je zkorumpovaný, když přijde na operaci nenápadně nabídne možnost předběhnout pořadník za cca 50 000 Kč to podle typu operace. Pro lidi co nemají nouzi o peníze je to možná dobré,ale pro průměrně vidělávajícího člověka je to celkem problém a navíc se díky lidem, kteří mají na přednostní operaci, průměrně vidělávajícímu člověku protáhne doba čekání. Takže pokud potřebujete rychle operovat a nemáte peníze nedoporučuji tohtoto doktora.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • velmi dobrý lékař,výborný přístup k pacientům,velice ochotný a snaží se všem pomoct jak jen nejlépe umí

  • Pan doktor by jenom vše řešil operací,i když výsledek je kolikrát nejistý,často horšípřitom existují jiné metody,moderní,které mají mnohdy lepší výsledek než operace.Např. na moji epicondylitidu,kterou mi neustále léčul opichama,mi nakonec řekl,že už zbývá jen operace.Na internetu jsem pak zjistil,že existuje možnost léčby rázovou vlnou,po 5-ti aplikacích je po problému a to bez operace!!!

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • Pan doktor HOŠEK DANIEL ,je specialista na svém místě.Je ochotný a vstřícný a umí člověku pomoct i poradit,jak si co nejvíce ulehčit od bolestí.Všem tohoto lékaře specialistu doporučuji.

   Tůma Jaromír
   Hazlov 429
   351 32 Hazlov
   ```
   Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
   ```

  • nejlepší ortoped široko daleko!jako jediný ortoped si dokázal poradit s mým vrozeným problémem (anomálie prstů na nohou), operace proběhly skvělě, veškerá další péče byla naprosto výborná, určitě když budu mít já nebo v budoucnu moje děti či rodina nějaký problém tak půjdeme jedině k panu Hoškovi, je milý, vstřícný, prostě profík na úrovni! Tímto bych mu chtěla poděkovat za všechno co pro mě udělal a s jakou péčí a zájmem se o mě staral-díííkyyy!

  • vyborny ortoped VSEM DOPORUCUJI!!!!!!!!

  Jste tento lékař?

  70

  Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Převezměte jej