Jste tento lékař?

111

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej

Adresy

 • Ortopedická ambulance

  Valdštejnova 20
  35002 Cheb, karlovarský

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
 • Poliklinika Chomutov

  Kochova 1185
  430 01 Chomutov, ústecký

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

 • Jsem s panem doktorem velmi spokojen, velice mi pomohl a pomáhá i nadále. Zajistil mi operaci - výměnu kyčelního kloubu před více než 12 lety a i nadále mi pomáhá zajištěním rehabilitace. Takových lékařů by mělo být více!!!

 • Dr. Daniel Hosek je vyborny ortoped, skvely ve svem oboru a velmi prijemny k lidem. Moc si ho vazime a prejeme si, aby takovych lekaru bylo v Cechach vice! Dr. Hosek operoval meho otce Vladimira Svobodu [85 let]. Provedl vymenu kycelniho kloubu velmi uspesne a moc memu otci pomohl od nesnesitelne bolesti a velmi snizene mobilnosti. Muj otec byl odmitnut jinym ortopedem z nejmenovane nemocnice v Jiznich Cechach, pro sve stari a zavaznost poskozene kosti. Po dva roky prosil lekare, aby operaci provedl a on ho stale odmital. Nejdrive, ze pojistovna je vycerpana, pak se vymlouval na otcuv vek... Dr. Hosek se meho otce ujal a vse slo podle planu rychle a uspesne jako v dobrem filmu. Muj otec se rychle zotavil, byl velmi poctivy pacient a dodrzel vse co se ma. Par tydnu po operaci se citi skvele, zacina chodit bez berli. Touto cestou mnohokrat dekuji panu doktorovi Hoskovi a preji jen to dobre v pracovnim i osobnim zivote.
  -Jana Kind

 • Dobrý den, pan doktor je ve svém oboru opravdu odborníkem. Bohužel je zkorumpovaný, když přijde na operaci nenápadně nabídne možnost předběhnout pořadník za cca 50 000 Kč to podle typu operace. Pro lidi co nemají nouzi o peníze je to možná dobré,ale pro průměrně vidělávajícího člověka je to celkem problém a navíc se díky lidem, kteří mají na přednostní operaci, průměrně vidělávajícímu člověku protáhne doba čekání. Takže pokud potřebujete rychle operovat a nemáte peníze nedoporučuji tohtoto doktora.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý lékař,výborný přístup k pacientům,velice ochotný a snaží se všem pomoct jak jen nejlépe umí

 • Pan doktor by jenom vše řešil operací,i když výsledek je kolikrát nejistý,často horšípřitom existují jiné metody,moderní,které mají mnohdy lepší výsledek než operace.Např. na moji epicondylitidu,kterou mi neustále léčul opichama,mi nakonec řekl,že už zbývá jen operace.Na internetu jsem pak zjistil,že existuje možnost léčby rázovou vlnou,po 5-ti aplikacích je po problému a to bez operace!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Pan doktor HOŠEK DANIEL ,je specialista na svém místě.Je ochotný a vstřícný a umí člověku pomoct i poradit,jak si co nejvíce ulehčit od bolestí.Všem tohoto lékaře specialistu doporučuji.

  Tůma Jaromír
  Hazlov 429
  351 32 Hazlov
  ```
  Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
  ```

 • nejlepší ortoped široko daleko!jako jediný ortoped si dokázal poradit s mým vrozeným problémem (anomálie prstů na nohou), operace proběhly skvělě, veškerá další péče byla naprosto výborná, určitě když budu mít já nebo v budoucnu moje děti či rodina nějaký problém tak půjdeme jedině k panu Hoškovi, je milý, vstřícný, prostě profík na úrovni! Tímto bych mu chtěla poděkovat za všechno co pro mě udělal a s jakou péčí a zájmem se o mě staral-díííkyyy!

 • vyborny ortoped VSEM DOPORUCUJI!!!!!!!!

 • Toto je nejlepší ortoped, jakého jsem měla možnost poznat, díky svému vážnému zranění. Měla jsemdopravní nehodu,kterou zavinilněkdo jiný a měla jsem - prasklou páteř, nevím rozsah, operaci nohou, zlomená žebra, díru v hlavě a v neposlední řadě - velmi vážné poškození pravé ruky. A protože jsempravák,byla jsem na to zle. Díky panu Dr Hoškovi mi pažeod ramene po prsty funguje parádně. Dokonce jsem se vrátila k závodní střelbě. Pan doktor je člověk,který nebere pacienty jakmo zboží. Poradí,pomůže a psychicicky podpoří, operoval i mého Otce jiřího císlera. A ta paní, copíše nade mnou o té choré babičce!!!!
  Tak že ji zdravím. Byla v té samé ambulanci, jako já. Scéna ghodná národního divadla. Ten korzet stojí balík a zlomené obratle??? Tak babička chodí s polámanou páteří?? Sakra, ta má štěstí!!! Já byla 5 měsíců na vozíku a tři roky o berlích, než mi zmizely otoky páteře a ona chodí po svých?? Myslím si, že dotyčná naprosto píše mimo mísu!! Pan Doktor Hošek si zaslouží pochvalu za přístup k pacientům a hlavně - dokáže psychicky povzbudit,když jsem totiž zjistila, že po operaci necítím ani prstíček, málem jsem se zhroutila a pan doktor mi naprosto přesně vysvětlil,proč to je a kdy to zmizíé a nesekl se ani o jediný den. Přesně mi nasadil léčbu,která mi po sedmi neúspěšných letech léčení jiným lékařem, konečně pomohlo a já s emohla vrátit do normálního života. Nehoda se mi stala ve 24 letech a to mi řekli, že už budu invalidní. Nyní jsme porodila před třemi lety dvojčata a opět mohu dělat vše, co před tím nebylo možné aDr Hošek??? Vždy ho ráda vidím a ty razítka??? ¨No,tomá proto, aby si ulehčil vypisování receptů, jsöu na nich názvy léků a i lékař je jen člověk a kolikrát bolí ruce... Takže , paninko, než tady někoho začnete pomlouvat, řekněte pravdu!!!! Jsem spokojená s jeho péčí. Na milion procent!!!

 • Velmi dobrý specialista,ortoped ohleduplný, ochotný.
  Velmi mu důvěřuji,a doporučuji.