Polívkova 31/588, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

K panu doktorovi chodím už asi 5 let, přešla jsem od něj od sice velmi kvalitní paní zubařky (po odborné a praktické stránce), která ale byla posedlá zahraniční klientelou a nás, chudáčky čecháčky, příliš nemusela, což dávala neskrytě najevo a vždy jsem si u ní připadala, že obtěžuji. U pana doktora je to úplně jiné, je milý, má o pacienta zájem. Co musím ale ocenit nejvíc je to, že každý svůj krok v mých ústech komentuje, takže vím, co se děje a co se dít bude. Hrozně mi dříve vadilo, když mi doktorka strkala do pusy všelijaké nástroje a já nikdy nevěděla, jestli mi tím chce zub vytrhnout nebo co vlastně. Takže hlášky typu ".teď si to trochu osuším", "vyvrtám ještě trošku", "tady si to vypodložím" a pod. mě osobně velmi uklidňují a jsem za ně ráda. Také jsem bývala hrozný bojsa a bála se vrtání moc moc, ale u pana doktora vím, že si mohu říct (nebo mi ji pan dr. sám nabídne) injekci a mám to bez bolesti. K panu doktorovi jsem přihlásila i své 3 děti, chodíme k němu na pravidelné prohlídky, děti se vůbec nebojí. Nejstaršímu synovi (10let) už pár zubů i vrtal, dokonce i jeden trhal, ale přesto se k němu syn chodit nebojí a to třeba z odběru krve má noční můry :). Takže je to dle mého názoru panem doktorem, který je opravdu skvělý po všech stránkách. Má mou plnou důvěru.
Pochvala patří i sestřičkám, které jsem u pana dr. zažila, vždy usměvavé a milé.
Jediné negativum jsou delší objednací lhůty (skoro 3 měsíce je vážně hodně), ale co se dá dělat, je to daň za to, že chodíte ke kvalitnímu zubaři :).

Navštevoval som ho cca. 2 roky po dobu, čo som pracoval v Olomouci. Možem iba doporučiť, profesne super, vždy príjemný včetně zdravot sestričky. Každý úkon pečlivě vysvetlil a v prípadě, že sa trebalo rozhodnúť, jasne vysvetlil jak klady tak zápory.... Len škoda, že není možnosť dochádzať k nemu od mojho súčasného bydliska.

Poctivý,důkladný prostě nejlepší

Nejlepší zubař k jakému jsem chodila, citlivé, zlaté ručičky, vrtání, ze kterého jsem mívala hrůzu v jeho křesle téměř necítím, ordinace je perfektně vybavená, na panu doktorovi je vidět, že ho práce baví a neustále sleduje "nové trendy". Třešničkou na dortu je jeho veselá povaha a komunikativnost :) Kdybych na závěr řekla, že se k zubaři těším, stejně byste mi to nevěřili, takže to říkat nebudu.. Ale je to tak:)

Příjemný, každý zákrok vysvětlí, pečlivý. Výborné vybavení ordinace, neustále se vylepšuje. Sestřička hodná.

Pan doktor Procházka je skvělý lékař, jemný, pečlivý, vše vysvětlí a doporučí nejlepší řešení.

Nemám co vytknout, výborný lékař. Pečlivý,milý, má zlaté ručičky.

Nejlepsi zubar k jakymu jsem kdy chodil. Po vsech strankach profesional. Doporucuju zejmena tem, kteri maji ze zubaru hruzu. s

Nejlepší zubař jakého znám.
Velmi milý, veselý a komunikativní.
Vše co dělá řekne hned a na rovinu i po finanční stránce.
Velmi dobře vybavená ordinace a kvalitní materiál. Nikdy mi nevypadla žádná plomba a opravené zuby jsou k nerozeznání od zdravých.
Velmi manuálně zručný, trpělivý a šikovný. Je neuvěřitelné,že mne od něho nikdy žádný zákrok nebolel.
Poznal jsem i jeho tři zdravotní sestřičky a byly opravdu báječné.
Nevím, kde na ně pan doktor chodí,ale takhle milé,vstřícné a usměvavé sestry jsem ještě nikde nepotkal.

Panu MUDr.Ondreji Prochazkovi timto dekuji za perfektne odvedenou praci, profesionalitu, vstricny pristup k pacientovi a umeni navodit prijemnou atmosferu presto, ze clovek sedi na zubarskem kresle.

Vrele, vrele doporucuji!!!

Mgr.Jitka Roslova