Adresa

Polívkova 31/588, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už asi 5 let, přešla jsem od něj od sice velmi kvalitní paní zubařky (po odborné a praktické stránce), která ale byla posedlá zahraniční klientelou a nás, chudáčky čecháčky, příliš nemusela, což dávala neskrytě najevo a vždy jsem si u ní připadala, že obtěžuji. U pana doktora je to úplně jiné, je milý, má o pacienta zájem. Co musím ale ocenit nejvíc je to, že každý svůj krok v mých ústech komentuje, takže vím, co se děje a co se dít bude. Hrozně mi dříve vadilo, když mi doktorka strkala do pusy všelijaké nástroje a já nikdy nevěděla, jestli mi tím chce zub vytrhnout nebo co vlastně. Takže hlášky typu ".teď si to trochu osuším", "vyvrtám ještě trošku", "tady si to vypodložím" a pod. mě osobně velmi uklidňují a jsem za ně ráda. Také jsem bývala hrozný bojsa a bála se vrtání moc moc, ale u pana doktora vím, že si mohu říct (nebo mi ji pan dr. sám nabídne) injekci a mám to bez bolesti. K panu doktorovi jsem přihlásila i své 3 děti, chodíme k němu na pravidelné prohlídky, děti se vůbec nebojí. Nejstaršímu synovi (10let) už pár zubů i vrtal, dokonce i jeden trhal, ale přesto se k němu syn chodit nebojí a to třeba z odběru krve má noční můry :). Takže je to dle mého názoru panem doktorem, který je opravdu skvělý po všech stránkách. Má mou plnou důvěru.
Pochvala patří i sestřičkám, které jsem u pana dr. zažila, vždy usměvavé a milé.
Jediné negativum jsou delší objednací lhůty (skoro 3 měsíce je vážně hodně), ale co se dá dělat, je to daň za to, že chodíte ke kvalitnímu zubaři :).


M
Ověřeny pacient

Navštevoval som ho cca. 2 roky po dobu, čo som pracoval v Olomouci. Možem iba doporučiť, profesne super, vždy príjemný včetně zdravot sestričky. Každý úkon pečlivě vysvetlil a v prípadě, že sa trebalo rozhodnúť, jasne vysvetlil jak klady tak zápory.... Len škoda, že není možnosť dochádzať k nemu od mojho súčasného bydliska.


Poctivý,důkladný prostě nejlepší


Ověřeny pacient

Nejlepší zubař k jakému jsem chodila, citlivé, zlaté ručičky, vrtání, ze kterého jsem mívala hrůzu v jeho křesle téměř necítím, ordinace je perfektně vybavená, na panu doktorovi je vidět, že ho práce baví a neustále sleduje "nové trendy". Třešničkou na dortu je jeho veselá povaha a komunikativnost :) Kdybych na závěr řekla, že se k zubaři těším, stejně byste mi to nevěřili, takže to říkat nebudu.. Ale je to tak:)


Příjemný, každý zákrok vysvětlí, pečlivý. Výborné vybavení ordinace, neustále se vylepšuje. Sestřička hodná.


Ověřeny pacient

Pan doktor Procházka je skvělý lékař, jemný, pečlivý, vše vysvětlí a doporučí nejlepší řešení.


Nemám co vytknout, výborný lékař. Pečlivý,milý, má zlaté ručičky.


Nejlepsi zubar k jakymu jsem kdy chodil. Po vsech strankach profesional. Doporucuju zejmena tem, kteri maji ze zubaru hruzu. s


Nejlepší zubař jakého znám.
Velmi milý, veselý a komunikativní.
Vše co dělá řekne hned a na rovinu i po finanční stránce.
Velmi dobře vybavená ordinace a kvalitní materiál. Nikdy mi nevypadla žádná plomba a opravené zuby jsou k nerozeznání od zdravých.
Velmi manuálně zručný, trpělivý a šikovný. Je neuvěřitelné,že mne od něho nikdy žádný zákrok nebolel.
Poznal jsem i jeho tři zdravotní sestřičky a byly opravdu báječné.
Nevím, kde na ně pan doktor chodí,ale takhle milé,vstřícné a usměvavé sestry jsem ještě nikde nepotkal.


Ověřeny pacient

Panu MUDr.Ondreji Prochazkovi timto dekuji za perfektne odvedenou praci, profesionalitu, vstricny pristup k pacientovi a umeni navodit prijemnou atmosferu presto, ze clovek sedi na zubarskem kresle.

Vrele, vrele doporucuji!!!

Mgr.Jitka Roslova

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti