Dentální centrum Pod Hradbami
náměstí Svobody 1552/3, Znojmo

Umístění: Dentální centrum Pod Hradbami Jiný

Dostala jsem se k panu Dr. na doporučení mé ortodoncie. Jsem za to neskutečně vděčná, ptž již po první návštěvě jsem byla nadšená!!! Přístup, vybavení ordinace a ochota úžasná!! Vyplatí se mi dojíždět 60km.
Moc Vám p. Dr. a Vašemu týmu děkuji za Vaši skvěle vykonávající práci. Respekt.

Umístění: Dentální centrum Pod Hradbami Jiný

Roste mi osmička, která začala v dásni ukrutně bolet. Navštívila jsem nejprve zubní pohotovost, kde mi bohužel paní doktorka, řekla, že mi nemůže od bolesti ulevit. Druhý den jsem ji opět navštívila, protože jsem kvůli bolesti vůbec nespala. Dala mi pouze ATB a nimesil se slovy, že v této době ("stav nouze") mi spíše nikdo nepomůže, že se mám obrátit na specialisty do Brna. Nimesil vůbec nezabral tzn. druhá noc s bolestí a chozením do práce. Obrátila jsem se na pana doktora Bořila, který okamžitě věděl, jak mi má od bolesti pomoci. Tímto bych tedy chtěla poděkovat panu doktorovi Bořilovi je to špičkový specialista s výborným přístupem a ochotou! Chválím i přístup sestřičky byla velmi milá po telefonické domluvě i osobně. Více takových dentálních center, lékařů a sestřiček...

Umístění: Dentální centrum Pod Hradbami

Navštívila jsem dne 30.12 dopoledne zubní pohotovost MDDr. Bořila se silným zánětem čelistní kosti byla jsem ale odmítnuta ošetřit protože prý mám opar na rtu (kde byla již pouze jizva po oparu) a mohla bych pana doktora a jeho tým ohrozit ? pan doktor mě prý odkázal do Brna na pohotovost což není pravda na dotaz co mám dělat řekl ať to vydržím . Dnes dopoledne t. j 1.1 jsem musela jet opět na pohotovost k jinému lékaři ve Znojmě který mi okamžitě udělal rentgen dáseň rozřízl a vyčistil neměl tedy žádný problém ošetřit pacienta po prodělaném oparu.
Varuji tedy všechny před arogantním jednáním pana MDDr . Bořila šla jsem k panu doktorovi pro pomoc a ne abych trpěla další dva dny ? Pokud by jste zasáhl ihned nemuselo by to dojít tak daleko studoval jste za peníze nás Všech a složil přísahu .Vaňková Dagmar

MDDr. Ondřej Bořil

Dobrý den, paní Vaňková, na pohotovosti dne 30.12.2017 jsem Vám ve Vašem stavu akutně probíhajícího infekčního virového onemocnění v rámci ochrany zdraví Vás a všech ostatních pacientů, lékařského i nelékařského personálu doporučil obrátit se na pracoviště vyšší etáže LSPP v Úrazové nemocnici v Brně, kde jsou na tyto případy lépe technicky i prakticky připraveni. Dr. Bořil

Pan Bořil je prostě skvělý! Nenechá nic náhodě, žádné "počkáme, co se bude dít dál", jakmile objeví problém na rentgenu, hned ho řeší, aby z toho pak nebyl problém větší :-). Jsem u něj přes rok a od té doby neznám bolest zubů. Vše dělá velmi precizně, ordinace je kvalitně vybavena a cena zákroků je přívětivá. Jak říkám, raději si připlatím za kvalitnější plombu, než po létech měnit za draho celý zub po plombě "zadarmo".

Perfektní komunikace, jednáni, empatie, odbornost a milé sestřičky. Co víc si přát.Max spokojenost. Doporučuji

Oba lékaři , ktéří pracují v této ordinaci jsou příjemní. Já navštěvovala jednu lékařku ve Znojmě. Neustále jsem jen hradila nějaké zákroky a bolesti jsem měla stále. Paní doktorka byla až nepříjemná. Nakonec jsem se přeobjednala, na doporučení, k panu doktoru Bořilovi. Po všech rengenech zjistil, že v zubech, které lékařka ošetřovala, tak v nich zalomila drátky na čištění kanálků. Takže hvězda mi dala pěkne zabrat , jak bolestně, tak finančně. Pan doktor mi z jednoho zubu vyprostil ne jen zalomený drátek , ale i kus kovového šroubu. Při odstraňování žádná bolest a také byl humor, což pro mě bylo velice příjemné, že jsem přestala mít strach. Lékaře doporučuji, takový se těžce hledají. Děkuji, že je ve Znojmě :-).

Pan doktor i sestřička jsou velice milí, vše vysvětlí, zákroky jsou bezbolestné. Mají výborné vybavení. Jsem rád, že máme ve Znojmě takového špičkového lékaře. A ani to moc nestojí :-)

Po cca 15ti letech jsem se kvůli bolesti zubů odhodlal jít k zubaři a myslím že jsem rozhodně neudělal chybu, když jsem si zvolil právě tuto ordinaci. Velmi milí lékaři i sestřičky, vybavenost a odbornost na vysoké úrovni a to nejlepší je, že po třech návštěvách (první - vyšetření a rentgen, druhá - zákrok na dvou zubech a třetí - zákrok na třetím zubu) mě už žádný zub nebolí. :-)

Pan doktor je velmi precizni, sympaticky a stara se o komfort pacientu behem zakroku. Vzdy se tesim na dalsi navstevu.