Zubní lékař
Velká Michalská 22, Znojmo

Otřesná zubařka: špatné chování, vystupování; zanedbává prohlídky a ještě je drzá. Naštěstí už k ní, stejně jako mnozí ostatní, nechodím.

K paní doktorce jsem začala chodit asi v patnácti letech. Horšího zubaře jsem nezažila. Nepříjemná, sadistická. Už hodně dlouho mám nového zubaře a to se vůbec nedá srovnat. chodí k němu i moje dcera. Všechno nám vysvětlí. Nedovedu si představit, že bych měla dceru dát k paní doktorce. Nemluvě o tom, jak po jejím ošetření dopadly moje zuby!!!!!! Uteč kdo můžeš!

Jestli kvůli této "dámě'' přijdu o zub (už to tak vypadá), tak si to za rámeček nedá!!! To není ani člověk ani zubař, ale normální sadista!

Nejhorší doktorka, kterou jsem za svůj život potkala! Nelidský, nevstřícný přístup. Neustálá nabroušenost jak zubařky, tak i sestry. A to nemluvím o tom, co mi udělala s mými zuby. Bolel mě zub - prý zánět dásní a bylo mi od ní doporučeno, ať si koupím LISTERIN. Dnes jsem byla u svého nového zubaře, dozvěděla jsem se, že tento zub už je dávno mrtvý, byl v minulosti špatně ošetřen. Rozhodně tuto zubařku nedoporučuji, jedním slovem: tragédie!!!

K paní doktorce jsem chodila od malička a nemůžu říct, že bych na to měla zrovna příjemné vzpomínky. Při každé návštěvě jsem měla v puse rentgen, protože paní doktorka je již v pokročilém věku a oči už neslouží tak, jak zamlada. To by se ovšem snad ještě dalo nějak přejít, ale její věčná nabroušenost a nechuť zodpovídat jakékoliv mé dotazy týkající se zubní hygieny pro mě byly posledním hřebíčkem do pomyslné rakve.
Paní doktorku bohužel nemůžu doporučit, mé zkušenosti s ní sice nejsou nijak odstrašující, ale její pověst odstrašující je, jako například umrtvení a trhání dvou rozdílných zubů a podobně. Nemyslím si, že je to vhodná zubní lékařka a zdaleka ne pro děti.

Dneska byl syn u doktory.Opět hrozný přístup.Měla by být na děti milá a né takto odměřená.No hrůza.Už hledám jiného dětského zubaře.

Je to už půl rok, co jsem přestoupila k jinému zubaři. A všímám si rozdílů. Já osobně se zubařů skoro bojím a o to víc, když mi paní doktorka Lerchová čistila kanálky úplně bez umrtvení. Přičemž mi bylo pouhých 14 let. Dnes chodím k jinému zubaři a nemůžu si ho vynachválit. Dokonce i při vrtání hlubších kazů mi dá injekci pokud si o ni požádám. Co se týče přístupu k pacientům, tak je o mnoho vstřícnější než moje bývalá zubařka.

Paní doktorku nedoporučuji pokud si nechcete znepříjemnit pobyt u zubaře ! Paní doktorka asi neví co to je bolest a používá takové zastaralé techniky! Při preventivní prohlídce udělá rentgen,ale pak už vás dále nekontroluje ! Všechny zákroky jsou u ní bolestivé !!
přešla jsem k jiné doktorce a ta mi zjistila, že mám 5 kazů které mi Paní Lerchová nechala, nebo jestli si nevšimla, ale to jí neomlouvá !
Nepřeji nikomu tu bolest, kterou jsem prožila když mi bez umrtvení zubu čistila kanálky... !

Rozhodně nedoporučuji, pokud máte úctu ke svým zubům. Nenadchne Vás ani její obvyklá věta, že si zuby nečistíte!!!

Já mám na ni úplně neutrální názor, sice není nijak zvlášť milá, ale ani nijak nepříjemná. Kazy už teď nemám a nepamatuju si, jestli mě v minulosti vrtání bolelo.