Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Synovi srovnala behem pul roku zuby. Je někdy přísna, ale ví proč. Nevadí mi, když vynada, ze ma rovnatka nosit častěji :o)

Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

U paní doktorky se dcerka léčila 5 let,kdyby se neléčila,bylo by to lepší. Paní doktorce jsme plně důvěřovali, což byla chyba. Nyni po konzultaci u dvou specialistů,
kdy názor obou je stejný-zbytečné trhání zubů, následkem velmi špatný skus. Měníme proto lékaře,který se pokusí tyto chyby napravit.

S paní doktorkou jsem velmi nespokojená, je nepříjemná a to samé její sestřička.
Hledám jinou ortodontistku.

K paní doktorce Kopové chodím cca dva roky synem a nemohu si stěžovat. Vždy se snaží poradit a pomoci. Z jejího jednání je jasné, že má jediný cíl, narovnat pacientovi zuby, jak jen to jde nejlépe. To že občas syna pokárá, aby byl důslednější v nošení rovnátek, je pochopitelné. Děti se nošení brání a u mého syna tomu není jinak. Kdo jako dítě nosil rovnátka se mnou musí souhlasit. Doba strávená v čekárně bohužel není z nejkratších, jako u většiny lékařů, ale pokud s tím počítáte tak to není tak zlé.

po 3 letech léčby vyndavacími rovnátky mě chtěla trhat úplně zdravé 2 zuby, i když po konzultaci s jiným stomatologem trhání nebylo nutné, i proto jsme ukončili léčbu a šli jinam. jinak čekání i přes hodinu je samozřejmostí a to, že sestra i lékařka na pacienta křičí nebo se na něj osopí je úplně běžná. velmi neprofesionální a nepříjemná

Syn chodí k paní doktorce už nějaký ten pátek.Měl fixní rovnátka a teď už má sundavací jen na noc,aby se zuby zase nerozjely.Nemůžu si stěžovat.Je pravda,že dostal občas vynadáno,že mu spadl zámeček a že si určitě nekrájí jídlo,i když jsem mu krájela mimo polévky a jogurtu snad úplně všechno.Pravdou je i to,že v čekárně jsme strávili víc času než v ordinaci,protože objednací hodiny byly spíš orientační,ale časem jsme si na to zvykli.Po zkušenostech mých i mých známých s pí doktorkou na Praze 14 mi návštěvy u pí doktorky Kopové přijdou jako relax,proto doporučuji.

o této paní doktorce nemůžu říct nic dobrého.. chodila jsem k ní jako dítě a to se vždy chovala naprosto otřesně.. peskovala mě i mojí matku... okolo 13ti let mi dala na rok fixní rovnátko, nicméně, jak jiz psali jiní, dodnes mám na zadních zubech lepidlo a zuby mi trochu narovnala, ale velmi rychle se po noseni sundavaciho rovnatka rozjely (bylo mi receno, ze uz je nemusim nosit..)... dnes, v 18ti letech jsem se rozhodla jít k jinému ortodontistovi, který vůbec nechápal, jak mi ty zuby rovnala - mám nedovřený skus a pokud budu chtít zuby narovnat, bude mi muset opět nasadit fixní rovnátko...

Paní doktorka byla při každé naší návštěvě nepříjemná, stále si vedla svůj monolog, do kterého jsem jako rodič jen těžko mohla vstoupit. Neuznává jiný názor než ten její, jen ona má pravdu, s dítětem se vůbec nebaví, mluví o něm jako o nějaké věci. Už od příchodu do ordinace vám všechno diktuje i kam si máte položit tašku. Pokud to bude možné, rozhodně chceme změnit lékaře, nevěřím, že člověk musí být odkázán na takové jednání. Když se vcítím do dětského strachu ze zubaře, k téhle doktorce by mě nikdo nedostal.

Celkem protivná paní doktorka. Myslím, že jí ty děti i její práce dost lezou na nervy.

Paní doktorka sice asi léčit umí, ale přístup je velice nevyhovující. Je nepříjemná. Poslední 3 návštěvy se chová lépe ( asi jí někdo něco řekl), ale cit v rukou mi přijde že nemá. Na tomto názoru jsem se shodla s několika lidmi nezávisle na sobě. Včera mi trhali 3 zuby, tak doufám že to nebylo také zbytečné jak psala ,,matka pacientky".