Praktický lékař pro dospělé
Na výsluní 16, Prostějov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi si vážím práce paní doktorky. Byla vždy milá a ochotná. Chodí k ní oba mí rodiče. Včas, správně a pohotově zareagovala na náhlé potíže mého otce. Sestřička je také velmi příjemná. Doporučuji !!

První praktický lékař, který mi poslal písemnou pozvánku na pravidelnou preventivní prohlídku.

Paní doktorka mi správně stanovila diagnózu narozdíl od mnoha dalších specialistů, takže jsem jen díky ní dnes zdravá. Hodnocení doktora dle vystavení potvrzení do práce vypovídá samo za sebe ... .

Já u ní byl naštěstí jen na potvrzení do práce, ale rozhodně neodporučuji. Je celkově mimo, vybavení téměř žádné a jako diagnostičce bych jí rozhodně nedůvěřoval... Opravdu působí unaveným a neochotným dojmem, nechápu ty kladné hodnocení...

pro ---M---, takze Vas komlet prohlidne a pak sedne za stroj a sepise zaznam, to je opravdu zvlastni. Na sezonni nemoc Vam dava opakovane leky stejne, velmi zvlastni. Jinak jste zdrava Vasi zasluhou, tak to je moc dobre. Poplatky za potvrzeni jsou pevne dane, dokonce jejich nevybirani nebo sleva je nedovolena, pokud vim. Pristup Vam vadi, tak chodte radeji jinam, kde z Vas bude mit lekar vetsi radost a Vy z nej. Zvlastni, ze uz takhle trpite tri roky. Delat zavery o prisaze cloveka, ktery se v oboru uz ocividneneco napracoval je hodne nefer. Po vsech lekarich, ktere jsem ja kdy navstivila, si nemuzu stezovat.

Profesionální přístup, odbornost, doporučujeme. Paní doktorka se nenechá uchlácholit a bádá po příčině nemoci, což velmi oceňujeme a taktéž se to nejednou velmi vyplatilo.
Moc děkujeme a doporučujeme!

Paní doktorka mi doslova zachránila život. To co ona by pro mě udělal málokterý lékař.

supr no toto cist kdyz tam zitra jdu taky:D

jsem spokojenej

Na pani doktorku nedam v zadnym propade dopustit. Nechapu, co tu pisete. To jste tchanovi tu rychlou nezavolala? Jak videt, tak to bylo vazny, co by s tim mel asi tak praktik delat, ubytovat v loznici a davat injekce? No nic, at zije lidska blbost. Jen si chodte jinam, aspon ubyde fronta, budu min cekat a ona bude mit min prace s rozumbradama jako vy.