Praktický zubní lékař
Brněnská 12, Mikulov

S paní doktorkou jsem spokojená..naposledy jsem přišla s odštípnutou stoličkou a ona mi ihned vymodelovala(vykouzlila)novou:)..jsem s ní spokojená moc!

Mám velmi negativní zkušenost s paní doktorkou Bázlikovou. Mám panický strach ze zubaře, chodím jen když je to opravdu nutné, což vím, že není dobře. Dnes ráno jsem šla do ordinace s tím, že mě bolí zub. Pravdou je, že jsem tam nebyla 10 let. Omluvila jsem se, vysvětlila jsem proč nechodím pravidelně a takové chování, které předvedla paní doktorka jsem ještě nezažila. Celou dobu co mě ošetřovala říkala věty jako : "Já mám dost pacientů, kteří stojí o mé ošetření" "Držte hlavu nahoře a nesjíždějte, když přijdete jen když vás to bolí, tak pak musí bolet i ošetření." Nemůžete ani promluvit, jen posloucháte nadávání. Po zákroku mi řekla, že mi dala do zubu vložku, která se musí za 10 dnů vytáhnout, ale ona už mě nevezme. Ať si najdu jiného lékaře, protože ona už mě vyřadila a nebude mi zakládat novou kartu. Byla jsem naprosto v šoku. Pracuji ve státní správě a s lidma přicházím do styku denně. Chovat se takhle k lidem bych si nedovolila. Takže si budu muset asi tu vložku v zubu vyndat sama, pokud nenajdu jiného zubaře. Ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat.

Paní doktorka už není to co bývala. Krom toho, že neumí pacientovi vysvětlit, jaký zákrok ho čeká, tak ani jí moc nezajímá, jakou bolest u toho člověk zažívá. Zkuste přinést čokoládu, nebo kafíčko a třeba to bude lepší. Já přešla k jiné paní doktorce a jsem spokojená.

Nejlepší zubařka jakou jsem kdy poznala, totéž mohu říci o sestřičce. Nikdy bych nevyměnila... Oběma moc moc děkuji

Mam velky strach ze zubare,ale pani doktorka je mila,sikovna a opatrna.Pokazde mi rekne co a jak bude provadet.Jsem s ni velmi spokojena a doporucuji.

Je dobrá jsem spokojena

C

já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Vždy se s ní na všem domluvím, poradí mi, navrhne mi případné řešení. Nemohu si na ni stěžovat. Její přístup se mi také líbí.Nedávno jsem přišla,že mě bolí zub a udělala i rentgen,protože ten zub byl zdravý tak aby zjistila kde je příčina. Všem jen doporučuji....

V ordinaci paní doktorky panuje vždy pohoda a navíc s jejím výsledkem práce jsem spokojená.