MUDr. Olesia Smetiukh

České Budějovice 1 adresa

MedicaHelp Česká republika s.r.o
Jaroslava Ježka 384/65, České Budějovice

Umístění: MedicaHelp Česká republika s.r.o Jiný

Paní doktorka je pečlivá, vše vysvětlí, je empatická (v těhotenství se jí u mě něco nezdálo a nešlo o nic, co by nepočkalo, takže místo aby mi to řekla a rozhodila mě v tak křehkému období, tak mi dala termín na dobu, kdy věděla, že budu dostatečně po porodu a pak až teprve oznámila, takže lidskost neuvěřitelná). Citlivá, opravdu radost k ní chodit.

Šikovnost se snoubí s pečlivostí, ochotou, šetrností a příjemným vystupováním. Co víc si od lékaře přát? S trochou nadsázky lze říci, že k paní doktorce je radost chodit.

Umístění: jiné místo porcelánové korunky

Ordinaci jsem navstivil proto,ze se mi prelomil jiz hodne plombovany zub.Byla to stolicka.Podle nazoru jiz neopravitelne.Ale u Dr.Alesia Smetiukh byla dobra moznost tento zub zachranit,coz svedci o vysoke a kvalitni odbornosti teto zubni lekarky.Ted mam na miste prelomeneho zubu krasnou korunku a nikdo by nepoznal,ze je to zubni nahrada.Vyslovuji timto sve podekovani a vysoke hodnoceni jeji prace.