Dr.

Oleksandr Dubanovskyi

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Vzdělání

1998-2003- Ivano-Frankivská Státní akademie lékařská, obor Stomatologie

2003-2012 -působil jsem jako lekař stomatolog na Ukrajině
    Praxe
    2003-2006- Ivano-Frankivská Státní akademie lékařská
    lekař stomatolog, Oddělení dětské stomatologii vzdělávání studentů

2005-2006- Biodent s.r.o. lékař stomatolog PZL

2006-2012- Ivano-Frankivská Státní městská stomatologická poliklinika, lekař stomatolog, Oddělení protetické stomatologii

2006-2012 Ivano-Frankivská Státní akademie lékařská , lékař stomatolog, Oddělení protetické stomatologii vzdělávání studentů

2012 - dosud - působim jako zubní lékař v České Republice
    Působim v oboru 13 let

Kurzy, semináře
    2012 - 2016 Kvalifikační kurz, Implantologie , Protetika , PZL, Česká republika
    2010 Postgraduální studium, Stomatochirurgie
    2005 Postgraduální studium, Protetická stomatologie

Specializace - ošetřeni kořenových kanálků, kaz, protetika,korunky, nahrady, esteticka stomatologie, implantologie.

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Helena Táborská, Vojtěch Táborský

Mám, vlastně měla jsem, fobii ze zubního ošetření, dokud jsem nepoznala precizní práci vynikajícího odborníka pana doktora O.Dubanovského.

Pan doktor O.Dubanovskyi pracuje jinak, je mimořádně šikovný, zručný, nic u něj nebolí, ani injekce, ani samotné ošetření,pracuje rychle a člověk cítí, že dostává maximální možnou péči. Jsem ráda, že já i můj syn můžeme navštěvovat právě jeho ordinaci, kterou mohu jen dál doporučit !

Přeji panu doktorovi Dubanovskému a sestřičce Vendulce v profesním i osobním životě jen to nejlepší a mnoho dalších spokojených pacientů.

Dr. Oleksandr Dubanovskyi2017-03-31

Děkujeme!

• V

Výborný odborník, příjemný muž, milá sestřička. Opustili jsme Topdent, protože tak šikovné ruce tam už mít nebudou. Pan doktor je snad jediný, který umí bezbolestnou injekci :D

• Nemůžu říct nic negativního. Max spokojenost. Snad jen že pan doktor změnil působiště a mě teď přiřadili jiného zubaře. Nejraději bych měl zpět svého původního zubaře O.D.

Dr. Oleksandr Dubanovskyi2016-11-26

Dobrý den. Děkuji.
    Krajiřova 137, MB
    tel.732 488 883

• R

Také jsem k předešlému zubaři chodil s odporem. Pan doktor Dubanovskyi má zlaté ruce. Chodíme k němu celá rodina a naprostá spokojenost. Všem doručuji svěřit svůj chrup právě jemu. S pozdravem Šotola

Dr. Oleksandr Dubanovskyi2016-08-12

Děkuji moc!

• N

Hezký den. K panu doktorovi jsem přešla s mamkou od jedné nejmenované zubařky. Od první návštěvy jsem nevěřila očím a uším. Jedinečný příštup k pacientovi, příjemné vystupování, milý úsměv, pochopení, rada a neobyčejná šikovnost! K zubaři jsem vždy chodila se strachem, ale od té doby, co jsem u pana doktora, tak vím, že se nemám čeho bát! Velké poděkování patří panu doktorovi a sestřičce!