BUVEUS s.r.o (mapa)

Endodontické konzultace +7 Více

Estetická stomatologie

Implantáty

Keramické korunky

Vzdělání 1998-2003- Ivano-Frankivská Státní akademie lékařská, obor Stomatologie 2003-2012 -působil jsem jako lekař stomatolog na Ukrajině Praxe ...

• pulpitida

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Umístění: BUVEUS s.r.o ošetření zubního kazu

Nevěřila jsem, že bych našla zubaře, který mě ošetří s trpělivostí a bezbolestně, dokud jsem nebyla u pana doktora Dubanovskyi. Přešla jsem k němu od nejmenované zubařky, od které si nesu velký strach ze zubařů. Pan doktor je moc hodný a šikovný. Opravu zubu jsem vůbec necítila, byla naprosto bezbolestná a poprvé jsem odcházela od zubaře s úsměvem namísto slz. Jsem ráda, že patřím mezi jeho pacienty a z další návštěvy již nemám strach :-). Chválím také sestřičku, která je moc milá! Mockrát Vám děkuji! Dvořáková A.

Umístění: BUVEUS s.r.o ošetření zubního kazu

Než jsem poznala tohoto pana doktora, velmi jsem se zubařů bála. Díky němu jsem se přestala bát, je výborný. Moc děkuji, Adélka Knesplová (11 let)

Děkuji moc, Adelko.

Helena Táborská, Vojtěch Táborský

Mám, vlastně měla jsem, fobii ze zubního ošetření, dokud jsem nepoznala precizní práci vynikajícího odborníka pana doktora O.Dubanovského.

Pan doktor O.Dubanovskyi pracuje jinak, je mimořádně šikovný, zručný, nic u něj nebolí, ani injekce, ani samotné ošetření,pracuje rychle a člověk cítí, že dostává maximální možnou péči. Jsem ráda, že já i můj syn můžeme navštěvovat právě jeho ordinaci, kterou mohu jen dál doporučit !

Přeji panu doktorovi Dubanovskému a sestřičce Vendulce v profesním i osobním životě jen to nejlepší a mnoho dalších spokojených pacientů.

Děkujeme!

Výborný odborník, příjemný muž, milá sestřička. Opustili jsme Topdent, protože tak šikovné ruce tam už mít nebudou. Pan doktor je snad jediný, který umí bezbolestnou injekci :D

Nemůžu říct nic negativního. Max spokojenost. Snad jen že pan doktor změnil působiště a mě teď přiřadili jiného zubaře. Nejraději bych měl zpět svého původního zubaře O.D.

Dobrý den. Děkuji.
Krajiřova 137, MB
tel.732 488 883

Také jsem k předešlému zubaři chodil s odporem. Pan doktor Dubanovskyi má zlaté ruce. Chodíme k němu celá rodina a naprostá spokojenost. Všem doručuji svěřit svůj chrup právě jemu. S pozdravem Šotola

Děkuji moc!

Hezký den. K panu doktorovi jsem přešla s mamkou od jedné nejmenované zubařky. Od první návštěvy jsem nevěřila očím a uším. Jedinečný příštup k pacientovi, příjemné vystupování, milý úsměv, pochopení, rada a neobyčejná šikovnost! K zubaři jsem vždy chodila se strachem, ale od té doby, co jsem u pana doktora, tak vím, že se nemám čeho bát! Velké poděkování patří panu doktorovi a sestřičce!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 62 roků a uvažuji o implantátech v horní čelisti, nosím snímací protézu, která mi nesedí. Prosím o informaci, zda by bylo možné implantáty, když jsem kuřák, přibližnou jejich cenu a zda se můžu u Vás objednat.
    Děkuji za podání zprávy.

Dobrý den.Radi sdělime veškere informace na konzultaci.

Dr. Oleksandr Dubanovskyi

• Dobrý den mám panicky strach to zubaře ale už mám takové bolesti že nespím určitě mám zánět zubů ale aj tak sa bojím a už by se ráda usmívala

Dobrý den. Bohužel nové pacienty neregistrujeme. Obraťte se na z. pohotovost. Děkuji za pochopení.

• pulpitida
  • periodontitida