Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pani doktorku mohu jen doporučit, je velmi milá, má osobní přístup a skvělé odborné znalosti. Vždy mi vše dobře vysvětlí a pomůže. Především si vážím toho, že mi naslouchá a zodpoví všechny dotazy k léčbě. Odborník na svém místě.

Umístění: jiné místo Jiný

Opravdu skvělá paní doktorka, která mě vždy vyslechla a se vším mi pomohla, mohu ji tedy jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K paní doktorce jsem šla, když jsem byla na dně. Nedusila mě zbytečnými dotazy, v klidu si mě vyslechla a následně navrhla léčbu. Vše vysvětlila klidně a srozumitelně. Doporučuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Za paní doktorkou chodím s nespavostí a depresemi. Jsem spokojený, protože je paní doktorka otevřená skutečně vyzkoušet, co sedí a co ne, a dělá vše pro to, abych nemusel na nespavost brát návykové léky. S léčbou, přístupem a svižností termínů návštěv jsem naprosto spokojen.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Byla to má první návštěva u tohoto specialisty. Příjemná, mladá paní, jen překvapila, že ve zprávě pro lékaře uváděla naprosté bludy rozporu s tím, co bylo mnou v její ordinaci řečeno. Její závěry spíš vycházely z jejího předem daného úsudku, zbytek byl doslova vymyšlen. Snad to bylo tím, že jako cizinka ne plně rozumí zdejším zvyklostem v běžném životě. Po konzultaci s dalšími ženami s péčí této lékařky, přikláním se ke kritice. Osobní kouzlo a její lékařské závěry jsou tady v naprostém rozporu.