MUDr. Nora Kamenčáková

Praktický lékař, Internista Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Byla prakticky lékař mě maminky a po odchodu do důchodu mamince velice chybí.

Byla vstřícná a zodpovědná a hlavně lidská lékařka. Dodnes maminka o paní doktorce mluví jen jaká to byla skvělá lékařka.
Po jejím odchodu bylo moc těžké najít štěně dobrou a svedomitou lékarku, které nešlo o zik a kariéru, ale o pacienta.

Rozhodně nedoporučuji. Paní doktorka začíná se zpožděním a ráda povídá, proto ty fronty v čekárně. Už léta se nevzdělává, měla by přenechat místo mladším kolegům. Na spoustu potíží říká, že patří k věku, budou se opakovat, tím je pro ni vyléčeno. Pokud má napsat recept či poukaz, z jejich nepříjemných komentářů mám pocit, že to hradí ze svého. Stejně nepříjemnou má i zdravotní sestru.

Byla jsem u paní doktorky jako doprovod s otcem.Od začátku byl s lékařkou problém. Zkritizovala nemocnici, kterou jsme si vybrali k prvotnímu pohotovostnímu ošetření, že ona má jistou kapacitu v jiné nemocnici, kde nás také druhý den posílala k vyšetření i když jsme měli již jedno vyšetření za sebou.Když jsme odmítli řekla že si beru otce na svědomí.Nepředepsala léky na doporučení nemocnice, nepředepsala ani nutné léčebné prostředky(pomůcky - punčochu pro prodělání trombozy), které doporučují jiní lékaři, když jsme se na ně ptali, tak nás odbyla, že je to zbytečné. Po třech měsících se léčba nezlepšila a to i díky tomuto přístupu a zanedbání. Doporučila jsem otci změnu lékaře.

Byla jsem u lékařky jako doprovod s maminkou a hrůza. Paní doktorka přišla o hodinu později než jí začínala ordinační doba, brala své kamarádky a my, ikdyž jsme tam byly první, jsme skončily na řadě až v poledne. Paní doktorka nepříjemná, maminka má vysoký věk a podle paní doktorky už se léčit nijak nebude. Po otřesném zážitku jsem odvedla plakající maminku, změnila lékaře a mimo jiné, maminka nebyla 26 let očkovaná proti tetanu, asi už to bylo podle paní doktorky zbytečně pro ni drahé. Otřesná, už ať jde do důchodu.

Velmi dobrý praktik, výborný diagnostik, všechna vyšetření dotáhne do konce jen kdyby méně mluvila

Katastrofa

Paní doktorka je už 10 let v důchodovém věku! Pokud opravdu zavře praxi a odejde do důchodu tak jiný stejně dobrý doktor ve Frenštátě není a čekací doby u ostatních jsou ještě delší!

Pouze pozitivni hodnoceni. Doporucuji.

Skvělá lékařka. Dlouhé čekací doby, ráda se zapovídá.