Neurolog Bakov nad Jizerou

• „Skvělá a pečlivá paní doktorka. Vždycky pomůže. Nic nezanedbá, neodbyde pacienta. Spolu se sestrou Bohůnkovou tvoří skvělý tým Více

Krajířova 137/2, Mladá Boleslav Mapa

Neurologická ambulance

• „Souhlasím je moc fajn!Skvělý přístup.Příjemná.

Turnov Mapa

• „velice mily a hodny pan doktor,mě pomohl a doporucuji všem znamym jeho navstevu v ordinaci ,pri bolestech,kdy uz nevite kudy kam Více

Tázlerova 747, Turnov Mapa

Odborný lékař neurolog

• Neurolog, Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi ochotná, pečlivá a příjemná. Kdyz jsem nemocná, radši jedu 100km do Bakova, než abych šla k jinému doktorovi, který svou práci nedělá pořádně a jeste se chová, jak kdybych ho obtěžovala. Více

Tyršova 897, Bakov nad Jizerou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Neurolog, Pediatr

„V každém případě jeden z těch opravdu pečlivých a poctivých lékařů. Dceru léčí již mnoho let a výsledky jsou odpovídající. Vše vždy perfektně vysvětlí a máme u něj vždy pocit, že se opravdu snaží pomoci. Léky nasazuje pouze v nezbytném, resp. minimálním množství, aby nezatěžoval organismus více než je nutné. Toho si hodně cením. Nicméně, kdyby to šlo, uberu čtvrt hvězdy za občasnou náladovost (kdo ji občas nemáme...?), která se může u mnohých kritizujících projevit tím, že nejsou spokojeni. Ale jelikož to nejde, dávám plné hodnocení, které si oprávněně tento lékař zaslouží. Více

28. října 1000, Turnov Mapa

SPIRÁLA, s.r.o.

• „dostala jsem kaudální obstřik.bez bolestně a mohu přijt znovu.musela jsem strávit as 2hodky v posteli ,zrovna dávali bezva filmy v televizi.moc se mi tam líbilo,děkuji za azyl Více

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav

• „Paní doktorka, byla starostlivá, všechno mi vysvětlila. Dostal jsem na urgentní příjem když jsem zkolaboval. Byla velmi vstřícná, empatická. Prostě mě dala dohromady. Když mě připouštěla zařídila mi do bydliště odvoz sanitou, což nemusela. Strašně moc mi pomohla. Více

V. Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.

• „Pověst paní doktorku předchází, dokonce jsem byla před návštěvou varována. Nicméně já jsem s návštěvou spokojená. Velice příjemná paní doktorka i sestřička, vše mi vysvětlily a předvedly, co bylo potřeba. Mluvily se mnou i s dcerou přátelsky a ne povýšeně, jak se v některých hodnoceních opakuje. Prostředí příjemné, čekárna s přebalovacími pulty a hračkami pro děti. Více

Václavkova 905, Mladá Boleslav Mapa

Neurologická ambulance

• „Doporučuji.

V. Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.

Lípy 15, Kosmonosy Mapa

Psychiatrická léčebna Kosmonosy