Nataliia Avramová, zubař Mladá Boleslav

Dr. Nataliia Avramová

Zubař

5 názorů

Uložit


Adresa

Bezručova 547/14, Mladá Boleslav
AvramovaDent s.r.o., zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo zubní vyšetření

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je profík a milá . Chodím k ní již několik let a každá práce,a záchrana a ošetření mých zubů byly provedeny na výbornou. Tímto jí ještě jednou děkuji. Jana

Dr. Nataliia Avramová

Děkuji a těší mne vaše hodnocení, vážím si vaší důvěry. Avramova


Ověřeny pacient

Paní doktorka Avramová je nejlepší zubní lékař,s jakým jsem se doposud setkala. Nejsem jednoduchý případ, cokoliv se mi dělo,bylo to komplikované. K paní doktorce jsem přišla zoufalá. Paní doktorka před ní mi v ústech zlikvidovala a pokazila,co mohla. Paní doktorka Avramová mi všechny problematické zuby zachránila a odvedla naprosto profesionální práci. I lidsky naprosto úžasný člověk. Paní doktorce vděčím za mnohé.

Dr. Nataliia Avramová

Děkuji a těší mne vaše hodnocení, vážím si vaší důvěry. Avramova


P
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky na čištění kanálků a můžu říct,že ošetření bylo naprosto bezbolestné.Paní doktorka i setřička jsou velmi hodné a paní doktorka vše dobře umí vysvětlit.Objednávací doby jsou taky velmi krátké.Určitě paní doktorku doporučuji.

Dr. Nataliia Avramová

Děkuji a těší mne vaše hodnocení, vážím si vaší důvěry. Avramova


M
Ověřeny pacient

Přešel jsem z Hradce Králové a minimáně po stránce komunikace a dialogu ohledně zákroku je to nesrovnatelné. Na výsledek práce je brzy hodnotit, ale zatím jsem spokojen. Vždy je mi plánovaný postup velmi odborně, ale pochopitelně vysvětlen a konzultován. V minulosti mám spíše zkušenost, že si zubař dělá co chce a já to jen zaplatím a doma se divím co mi to tam zase vyvedl :)

Dr. Nataliia Avramová

Děkuji, vážím si vašeho uznání, jsem ráda, že jsem vám mohla pomoci.
Avramova


V
Ověřeny pacient

Velmi podprůměrná zubařka ke které se člověk objedná s problémem a ona mu po prohlídce řekne, že je na to málo času, takže se problém přesouvá a přesouvá a přesouvá. Díky této paní zubařce jsem již přišla o tři zuby. Takže jí opravdu nikomu nedoporučuji.

Dr. Nataliia Avramová

Paní Veroniko,
nestává se, aby pacient přišel o tři zuby vinou lékaře, ale většinou svoji špatnou péčí o svůj chrup. Bohužel, k lékaři často přicházejí pacienti až ve fázi již značného poškození zubů a lékař se snaží o záchranu. V mé ordinaci se převážně setkávám s pacienty s dobrou péčí o své zuby a jejich požadavkem je, jak co nejdéle zachovat zdravé zuby a případně s využitím nových technologií provést rekonstrukci zubů. Obecně platí, že řešení vážného, rozsáhlého problému vyžaduje rezervovat více času. Moji snahou je vždy provést zákrok co nejdříve, lépe problému předcházet, a to nejlépe pravidelnou preventivní kontrolou.
Tento přístup, k péči o své zdravé zuby asi nebude váš případ, paní "Veroniko" (pokud to není pseudonym - 19.5., před dvěma měsíci, "Veronika" kritizovala jiného lékaře ze stejné kliniky, jaká to náhoda ...), ve své evidenci pacientů nemám Veroniku, u které by byla provedena extrakce tří zubů ani násobné přeobjednání na pozdější termín. Pokud dochází k přeobjednání, stane se tak na základě požadavku pacienta a to se naopak snažíme najít termín před původním termínem.
Máte-li seriozní připomínku nebo požadavek, můžeme ho řešit otevřeně, osobně v ordinaci a ne inkognito.
Avramová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti