Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Praktický lékař gynekolog
Lidická 1, Klimkovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla 8 let, vše bylo v naprostém pořádku, do té doby než jsem začala mít problémy. Měla jsem velmi silné bolesti v pravém podbřišku, můj praktický lékař vyloučil že by to mělo být slepé střevo. Paní doktorka mi udělala stěr a ultrazvuk a diagnóza: zánět děložního čípku. Ve chvíli jsem se vyděsila a ptala jsem se jí na všelijaké otázky (jak to vzniká, může být pak problém z otěhotněním, atd.), při každé otázce se na mě podívala stylem proč jí tímhle obtěžuji a s každou její odpovědí jsem se vyděsila ještě více. Nasadila mi dvoje antibiotika. Po měsíci jsem se v ordinaci objevila znovu s tím, že mě to pořád bolí. Po té co si mě prohlédla, řekla, že je vše v pořádku a že mám před menstruační bolesti, když jsem jí řekla, že je to hloupost, menstruace mi skončila tak diagnóza nakonec byla po menstruační bolesti. Když jsem jí doslova prosila ať mi vypíše žádanku na chirurgii nebo ať mi vezme krev, prý není třeba. Nakonec mi dala další antibiotika na bolest.
Po dobrání třetích antibiotik a stálé bolesti jsem vyhledala jiného gynekologa, s tím že jsem mu řekla jaké mám problémy. Jen kroutil hlavou jak paní doktorka mohla přijít na to, že mám zánět děložního čípku, jen tím že do mě koukla a prý na ultrazvuku se zánět neobjeví. Vůbec nechápe jak mi mohla nasadit hned dvoje antibiotika a nepočkat na výsledky stěru a nebo mě měla poslat na další vyšetření a vzít krev. Nakonec diagnóza, natáhly sval podbřišku, od té doby mám klidový režim, odpočívám, relaxuji a se sportem opatrně a je to mnohem lepší. U paní Zewdiové se už neukážu!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už skoro 20let a vždy jsem byla spokojená,měla jsem 2 riziková těhotenství a určitě hlavně díky péči paní doktorky mám 2 zdravé děti,chodí k ní také mé 2sestry a taky nikdy neměly žádný problém.

1
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce více než 10 let, měnit nebudu, kam bych jezdila?, ale musím se přidat k názoru, že jedná a rozhoduje zbrkle, vyhodnocuje situaci spíše intuitivně a snad podle nálady dne? Její odbornost vypadá jako kolísavá. Někdy vás mile překvapí, někdy žasnete nad jejím počínáním. Někdy problém bagatelizuje a někdy žene jen podezření až do málem tragické diagnozy.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je přímo úžasná, chodím k ní téměř 22 let a porodila jsem už sedm krásných dětí a nikdy jsem neměla žádný problém.


L
Ověřený profil

Vybavení ordinace je naprosto otřesné, ale je tu ještě něco otřesnějšího a to přístup paní doktorky. Cynicky oznamuje diagnózu s tím, že: ,, Asi máte nějaký nález, ale nevím, co to je." Jedná velice povrchně a arogantně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřený profil

Nechapu, proc ma tolik lidi s pani doktorkou problem, ja k ni chodim uz od 15ti, cili nejakych 5 let a vzdy bylo vse v pohode. Takze ja si stezovat nemohu, pani doktorka mi prijde vstricna, zajima se a snazi se pomoci.


P
Ověřený profil

je to velice špatné s ní,radší se nevyjadřovat,musela bych být sprostá... připadá mi,jak by na něčem "jela" :-( a strašně si vymýšlí,úplně mulo ... :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já tedy žádné problémy nemám,dikybohSněhotováu,ale k paní dr.chodím už nějakou dobu mé těhotenství bylo rizikové a myslím,že se paní dr.zachovala zodpovědně a tak jak by měla.Děti se narodily v pořádku a myslím,že svuj podíl na tom měla i ona.Chodí k ní i sestra a maminka a ty jsou taky spokojené.


Já jsem s paní doktorkou spokojená.


Ověřený profil

Naprosto souhlasím se všemi co p. doktorku nemají ,,v lásce´´ kdybych mohla, hned měním, protože vybavení opravdu nic moc a poradenství třeba ohledně HA taky žádné. Trpím na časté problémy a pokaždé mě léčí jen jedím lékem pořád dokola a výsledek žádný! S dobou ordinace jako pracující také nejsem spokojená-dojíždím až z ostravy a mohla by mít odpolední ordinaci, jako to někteří mívají. Je toho víc, ale všechno psát asi není dobré

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti