Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Neměla jsem problém nikdy vždy vyhověla mi vždycky je pravda,že se čeká dlouho ale vydržet se to dá..Ale doktorku bych nemělnila..


Lidská a přitom profesionální.


H
Ověřeny pacient

Jako člověk snad dobrá, ale co se týče dodržování ordinačních hodin, katastrofa. Začínat má v 7:00 hod. příjde v 7:30. v 8: 30 jde na kávičku, vrátí se v 9:30, poté v 11:00 jde na oběd do 12:00 a ve13:00 hod. končí, tak si spočítejte její pracovní dobu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je dobrá lékařka i na pokec.


Ověřeny pacient

Chtěl bych paní doktorce i sestřičce moc a moc poděkovat, za krásný a lidský přístup k mojí těžce nemocné mamince a i za velkou podporu k nám dětem v nelehkých chvílích jejího života. Paní doktorka je žena s velkým srdíčkem a skutečná profesionálka. Miroslav Sobotka


M

Chodíme k ní 3 generace, neměnili bychom.


M

K paní doktorce chodím už 14let a nemůžu si ji vynachválit. i moje babička na ni nedá dopustit. A sestřička je taky skvělá. Obě maj lidskej přístup a snaží se pomoct.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi mohokrát hodně pomohla,má velice lidský přístup k pacientům.Sestřička je milá a ochotná,bezkonkurenčně nejlépe dává injekce. Ha.Li.


Já si cením vlídného zacházení,ani náznak arogance či povýšenosti. Možno sdělit jakýkoliv problém bez strachu o zesměšnění, snaží se pomoct. Je lidská. To že taky metabolizuje jí odpouštím.


B

I já jsem se setkal u paní doktorky s hodinovou pauzou na kávičku, po které následuje pauza na hodinový oběd. Snad si to paní doktorka uvědomí, že pro nás pacienty není příjemné sedět v plné čekárně nemocných lidí. Jinak je to pani doktorka příjemná, ochotná a velice obětavá. Její sestřička je bezkonkurenčně nejlepší! Nebudu je měnit za jiné a proto doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti