Praktický lékař pro dospělé
Opavská 6116/15, Ostrava

U
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Profesionalita, komunikácia ,flexibilita ,ľudsky prístup .

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Pospíšilová je profesionál na svém místě s lidskou tváří. Chodím k ní již 20 let a za celou dobu vždy od nich dostanu to, co bych si přála dostávat i od jiných lékařů, a to:: vždy profi péči, slušnost, pomoc, podporu i porozuměn, i respekt a vždy s úsměvem.! Se sestřičkou tvoří úžasný tým a veliké díky za to . Sestřiička je sluníčko! Za mne TOP ordinace praktického lékaře!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Obě paní doktorka i sestřicka vždy pomohou obě profesionálky úžasné úchvatné a k tomu jako bonus půvabné dámy

Dobrý den
Paní doktorka je velice kvalitní lékař. Vždy poradí a pomůže. Sestřička je Úžasnýýýy člověk. Taková sestřička jakou je ona, s jejím přístupem je u nás poskromnu.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K pani doktorce chodim uz asi 8 let. A musim rict,ze jsem s ni opravdu spokojena. I se sestrickou jsou moc mile a vstricne. Neformalni pristup za me super!

Musel jsem od této lékařky odejít. V jednom kuse mi jenom cpala do hlavy ať zhubnu, ať jsem přišel s rýmou, dlouhodobými průjmy, chřipkou, angínou...furt vytahovala to, abych zhubnul a to teda dost nevybíravým způsobem. Nedoporučuji, pokud si chcete udržet sebevědomí a ne se nechat shazovat.

Dobrý den,jmenuji se Sylva Šmaterová..k paní doktorce chodím již několik let..Umí naslouchat což je velmi důležité a člověku pomoci.Je lidská a zárovenˇ profesionální...

K pani doktorce chodím několik let a mohu s čistý svědomím říct že dělá svojí práci jen dobře

Doktorka, která má nejspíš za cíl ošetřit co nejvíce pacientů v co nejkratší době. Pořádně člověka neprohlédne, mnohdy ani nedá správné léky a léčba se tak táhne... Určit diagnózu např. podle toho, že vás něco svědí a přitom se na místo nepodívá, neudělá stěr a žádné další vyšetření, nebo místo ošetření říct, že málo cvičíte, tudíž vás to bolí (možná ano, ale určitě ne tak, že se člověk nemůže ani ohnout aniž by nezařval) tak co to je za přístup? To nemluvím o jejím pohledu "jste hypochondr, s takou blbinou mi sem nechoďte"...
Takže chcete-li pořádného lékaře, daleko od této paní...

K paní doktorce chodím již několik let, je velmi profesionální, laskavá a vždy příjemná. Maximální spokojenost taky se sestřičkou.. všem vřele doporučuji.