Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opavská 6116/15, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dobrý den
Paní doktorka je velice kvalitní lékař. Vždy poradí a pomůže. Sestřička je Úžasnýýýy člověk. Taková sestřička jakou je ona, s jejím přístupem je u nás poskromnu.

N
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K pani doktorce chodim uz asi 8 let. A musim rict,ze jsem s ni opravdu spokojena. I se sestrickou jsou moc mile a vstricne. Neformalni pristup za me super!

S
Ověřeny pacient

Musel jsem od této lékařky odejít. V jednom kuse mi jenom cpala do hlavy ať zhubnu, ať jsem přišel s rýmou, dlouhodobými průjmy, chřipkou, angínou...furt vytahovala to, abych zhubnul a to teda dost nevybíravým způsobem. Nedoporučuji, pokud si chcete udržet sebevědomí a ne se nechat shazovat.

S
Ověřeny pacient

Dobrý den,jmenuji se Sylva Šmaterová..k paní doktorce chodím již několik let..Umí naslouchat což je velmi důležité a člověku pomoci.Je lidská a zárovenˇ profesionální...

B
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodím několik let a mohu s čistý svědomím říct že dělá svojí práci jen dobře

L
Ověřeny pacient

Doktorka, která má nejspíš za cíl ošetřit co nejvíce pacientů v co nejkratší době. Pořádně člověka neprohlédne, mnohdy ani nedá správné léky a léčba se tak táhne... Určit diagnózu např. podle toho, že vás něco svědí a přitom se na místo nepodívá, neudělá stěr a žádné další vyšetření, nebo místo ošetření říct, že málo cvičíte, tudíž vás to bolí (možná ano, ale určitě ne tak, že se člověk nemůže ani ohnout aniž by nezařval) tak co to je za přístup? To nemluvím o jejím pohledu "jste hypochondr, s takou blbinou mi sem nechoďte"...
Takže chcete-li pořádného lékaře, daleko od této paní...

A

K paní doktorce chodím již několik let, je velmi profesionální, laskavá a vždy příjemná. Maximální spokojenost taky se sestřičkou.. všem vřele doporučuji.

Ověřeny pacient

nejlepší co jsem kdy měl.

příjemná milá a umí léčit

Ing.Jan Pospíšil: Mudr.Pospíšilová je erudovaná a schopná lékařka s příjemným přístupem k pacientům.Příjemné a odborné prostředíještě umocňuje zkušená a milá sestřička.
Vřele doporučuji všem.
Shoda jmen je opravdu náhodná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti